Canikli Haberleri

Canikli Haberleri

Nurettin Canikli’yi Makamında Ziyaret

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi makamında ziyaret etti.

Canikli: Zararlar Karşılanacak

Vali Sarıfakıoğulları'ndan Uyuşturucu Uyarısı

Vali Harun Sarıfakıoğulları, ilimiz Merkez, Bulancak, Piraziz ve Dereli ilçelerine bağlı köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Nurettin Canikli İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen toplantının ana gündem maddesi; başta uyuşturucuyla mücadele olmak üzere, köy ve mahallelerin ihtiyaç ve istekleri ile ilgili oldu.

Emür, Yerel Seçimler Öncesi Canikli, İle Görüştü

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Sayın Bakanımız Nurettin Canikli ile ülke geneli ilçemizin sorunları yaklaşan yerel seçimler ile ilgili genel değerlendirmeler yaptık.açıklamasında bulundu.

Giresunspor'da Hedef Süper Lig

Vali Harun Sarıfakıoğulları, AK Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli ve Giresun Milletvekili Av. Kadir Aydın, Giresunspor Kulübü’nü ziyaret etti.

Çotanak Stadyumu İnşaatında Son Durum

Vali Harun Sarıfakıoğulları, AK Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekili Sayın Nurettin Canikli ve Giresun Milletvekili Sayın Av. Kadir Aydın, yapımı devam eden Çotanak Stadyumu ve Olimpik Yüzme Havuzu inşaatında incelemelerde bulunarak ve Giresunspor Sosyal Tesislerini ziyaret etti.

Halka Açık İftar Yemeği Verildi

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’nin de katılımıyla, Valilik tarafından halka açık iftar yemeği verildi.

Ankara'da Giresun Zirvesi

1 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerde belirlenen Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni yönetimi, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’yi makamında ziyaret etti.

Milli Savunma Bakanı Canikli Giresun'a Geldi

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Giresun’a gelen Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’yi havalimanında karşıladı.

Bakan Canikli Giresun'da

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli 30 Mart Cuma günü saat 17:00’de 3’lü zirve için geldiği Giresun’da Gürcü mevkidaşı Levan İzoria ve Azeri mevkidaşı Zakir Hasanov’u Ordu Giresun Havalimanında karşıladı.

Millî Mücadelede Milli Savunma

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve alanında uzman konukların konuşmacı olarak katıldığı Millî Mücadelede Milli Savunma paneline katıldı.

Başkanlardan Canikli'ye Ziyaret

Bakan Canikli Giresun'a Geldi

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli bir dizi programa katılmak üzere ilimize geldi.

Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ve Vali Harun Sarıfakıoğulları'nın katıldığı toplu bayramlaşma töreni yapıldı.

Bayramlaşma Öğretmenevinde

01 Eylül 2017 Cuma günü başlayacak olan Kurban Bayramında ilimiz kamu görevlileri ile vatandaşlar arasındaki toplu bayramlaşma; Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli'nin katılımlarıyla bayramın ilk günü saat 14:00'de Öğretmenevinde yapılacak.

Giresun'un Sorunları Görüşüldü

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu başkanlığındaki Giresun Ticaret ve Sanayi Odası heyeti son kabine değişikliği ile Milli Savunma Bakanlığına getirilen Nurettin Canikli'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bakan Canikli'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, Milli Savunma Bakanı olan Nuretttin Canikli'ye hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Hastane İnşaatı Devam Ediyor

İlimiz Aksu Mahallesinde temeli Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin katılımıyla 6 Nisan’da atılan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Canikli'den Yeni Vali'ye Tebrik

Giresun'a yeni atanan Valimizi ziyaret çerçevesinde buradayız. Giresun’un gelişmesi, daha da güzelleşmesi için, ekonomik kapasitenin genişletilmesi için, kısacası Giresun’da yaşam kalitesinin yükseltilmesi için Valimizin gereken gayret ve çaba göstereceğine ve bu hedeflere ulaşacağına yürekten inanıyorum. Valimizi tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun diye duygularını yazan Başbakan Yardımcısı Canikli daha sonra Valilik Makamına geçerek burada basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu.

Hastane İnşaatı Hızla Devam Ediyor

İlimiz Aksu Mahallesinde temeli Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin katılımıyla 6 Nisan’da atılan Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin inşaat çalışmaları planlanan şekilde hızla devam ediyor.

Hakkari Şehidinin Naaşı Ordu'ya Getirildi

Şehit Uzman Çavuş Onur Tiken için 17 Haziran Cumartesi günü saat 22.30 da Ordu-Giresun Havalimanında askeri karşılama töreni düzenlendi. Tören öncesi şehidimizin ailesini, Başbakan Yardımcıları Nurettin Canikli ve Numan Kurtulmuş ile Vali Hasan Karahan teselli ederek, yalnız bırakmadılar.

4 Bin Kişi İle Sokak İftarı

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin de katılımıyla, Giresun Valiliği tarafından halka açık iftar yemeği verildi.

Giresunspor'da Hedef Süper Lig

Giresun Üniversitesi (GRÜ) 2016-2017 Akademik Yıl Mezuniyet Töreni'ne katılmak üzere Giresun'a gelen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresunspor'a moral ziyaretinde bulundu.

350 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Temeli Atıldı

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ve Vali Hasan Karahan'ın katılımlarıyla Aksu Mahallesi eski SEKA arazisi üzerine kurulacak 350 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin temeli atıldı.

Çanakçı'da İmam Hatip Lisesi Açılışı

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ve Vali Hasan Karahan, Çanakçı ilçsinde yapımı tamamlanan İmam Hatip Lisesinin resmi açılışını gerçekleştirdi.