Spor

Spor Haberleri

Gezici Kütüphaneyi Ziyaret

Vali Enver Ünlü, Kültür ve Turizm Bakanlığı İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğüne bağlı gezici kütüphaneye ziyarette bulundu.

Sokak Basketbolu Coşkulu Başladı

Bu yıl 25’incisi organize edilen ve Merhum Beden Eğitimi Öğretmeni-Antrenör Süleyman Düdükcü anısına düzenlenen Sokak Basketbolu Atapark’ta start aldı.

91 kiloda Türkiye Şampiyonu Oldu

Giresun Belediye Gençlik Spor Kulübü sporcusu Erkan Koç, 20-27 Haziran tarihlerinde Kocaeli'nde gerçekleşen Türkiye Şampiyonası'nda +91 kiloda Türkiye şampiyonu oldu

Türkiye ikincisi olan Burak Özdemir'den Ziyaret

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Giresun’u karatede temsil eden ve Sakarya'da yapılan U21 Karate Türkiye Şampiyonası Erkekler Kumite 60 kg'da Türkiye ikincisi olan Burak Özdemir’i makamında ağırladı.

Özel Sporcular Spor Kulübü Yararına Konser Düzenlendi

Kuruculuğunu Şair- Bestekar  Şengül Coşkun ve Şef- Müzisyen Sezai Ekmekçi' nin yaptığı Tirebolu TSM Korosu  Giresun Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü ile Bulancak  Özel Sporcular Spor Kulübü yararına konser düzenledi.

Mahalleler Arası Futbol Turnuvası

Giresun Belediyesi bünyesinde, mahallelerde ikamet eden kişilerin katılımıyla ‘Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’ düzenlenecek. Turnuvada 2009-2010 ve 2011 doğumlu oyuncular forma giyebilecek.

28 Çotanaklar Derneğinden Teşekkür

28 Çotanaklar Derneği  Başkanı Yalçın Şirin Giresunspor'un ligdeki durumunu değerlendirdi.

Keşap İlçe Stadının Yenilenme İhalesi Yapıldı

Keşap İlçe stadı yenilenme ihalesi yapılarak inşaat yapımına başlanıldı. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür yaptığı açıklamada 

Giresunspor'da Yeni Transfer

Yeni Spor Salonu Hizmete Girecek

Giresun TÜFAD ( Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği) bu yıl Giresunsporlu eski futbolculardan Tuncay Gökal adına ‘Sürekli Antrenör Gelişim Semineri’ düzenledi.

Giresunspor’a 2 Adet Loca Desteği

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bu sezon Süper Lig'de mücadele edecek olan Giresunspor’a destek amacıyla iki adet loca kiraladı.

Sokak Basketbolu Coşkulu Başladı

Yaşanan pandemi süreci nedeniyle geçtiğimiz yıl yapılamayan sokak basketbolu geri döndü.

Haydi Çocuklar Futbola Etkinliği

Futbol okuluna katılmak isteyen sporcuların spor yapmasına engel olmadığına dair sağlık belgelerini ilgili kurumlardan alarak yaz futbol okuluna katılacakları ilk gün yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

TFF'den Yüzde 50 Seyirci Kararı

TFF, yeni sezonda maçlara stat kapasitelerinin yüzde 50'si oranında seyirci alınacağını açıkladı.

Sokak Basketbolu için Başvurular Başladı

25 Temmuz günü açılış maçıyla birlikte start alacak olan sokak basketbolunda maçlar Atatürk Meydanı’nda oynanacak olup, bazı maçların 19 Eylül Spor salonunda oynanması da gündemde.

Süper Lig Hakemlerinden Erener'e Ziyaret

Görele’de Giresunspor’un ilk Süper Lige çıktığı tarihte deplasman dönüşü geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Giresunspor futbolcusu Ünal Dikbaş’ın anısına düzenlenecek olan ‘Masterler Futbol Turnuvası’ nedeniyle ilçede bulunan Süper Lig hakemlerinden Yunus Yıldırım ve Aytekin Durmaz ile eski sporculardan oluşan heyet, Belediye Başkanı  Tolga Erener’i makamında ziyaret etti.

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yapım İşine Ait Sözleşme İmzalandı.

Görele Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilecek olan “Yarı Olimpik Yüzme Havuzu” yapım işine ait sözleşme imzalandı.

Toplam 756 haber.