Siyaset

Siyaset Haberleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu Ziyaret

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Ziyarette Giresun’da bugüne kadar belediye tarafından yapılan projeler ve gelecekte yapılması planlanan projeler ile alakalı verimli sohbetler gerçekleştirildi.

İl Başkanı Tatlı ve Milletvekili Öztürk'ten Ziyaret Turu

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve Milletvekili Cemal Öztürk, Ticaret Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Hamza Bölük ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Ali Kara’yı ziyaret etiler. 

Başkan Emür Ankara'da

Keşap için Ankara’da bulunan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap'ı geliştirecek projeler ile ilgili önemli temaslarda bulunuyor. Başkan Emür ve AK Parti Keşap İlçe Başkanı Küçük AK Parti Giresun milletvekillerini ziyaret etti.

Eroğlu : Üye Sayımız Her Geçen Gün Artmakta

İYİ Parti Giresun il başkanı Abdulkadir Eroğlu Üye Sayımız Her Geçen Gün Artmakta.

Eroğlu: Üye Sayımız Her Geçen Gün Artmakta

İYİ Parti Giresun il başkanı Abdulkadir Eroğlu  yaptığı açıklamada; 19 Aralık Pazar saat 13.00 da teşkilat başkanı ve Ankara Milletvekilimiz sayın Koray Aydın’ın katılacağı geniş katılımlı bir tören yapılıp, partiye yeni katılan arkadaşlarımıza sayın milletvekilimiz Koray Aydın tarafından rozet takılacaktır.

Tığlı'dan Ziyaret

Başkan Kenan Tatlı'dan Mesaj

Toplam 588 haber.