SON DAKİKA

Siyaset

Siyaset Haberleri

Başkan Erener'e Ödül

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Karadeniz Haberci Dergisi tarafından Karadeniz Bölgesindeki okurları arasında düzenlenen Yılın En’leri’ anketinde yılın en başarılı Belediye Başkanı seçildi.

Kaymakam'a Uğurlama

Kaymakam'dan Veda Ziyareti

Vali Sarıfakıoğulları Yağlıdere'de Muhtarlarla Buluştu

Yağlıdere Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda ilçeye bağlı mahalle ve köy muhtarlarıyla toplantı yapan Vali Sarıfakıoğulları, muhtarlardan ilçenin huzur ve asayişi için çevrelerinde gördükleri her türlü olumsuzluğu zaman kaybetmeden ilgili mercilere iletmelerini istedi.

Necati Tığlı: Biz Hazırız

Giresun CHP 1. Sıra milletvekili adayı Necati Tığlı, Yağlıdere ilçemizde seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güzel günler var önümüzde.Umutlu ve aydınlık yarınlar için biz hazırız açıklamasında bulundu.

AK Parti Milletvekili Ve Adaylarından GTSO'ya Ziyaret

AK Parti Giresun Milletvekili ve adayı Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk ile milletvekili adayı Serdar Demirkan’dan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret.

Necati Tığlı'dan Seçim Ziyaretleri

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili adayları çalışmalarını Dereli, Giresun Merkez ve Piraziz ilçelerinde sürdürdü.

Bahtiyar Yıldız'dan Teşekkür

Başkan Aksu'dan Açıklamalar

Belediye Başkanı Kerim Aksu, düzenlediği basın toplantısında, 1-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan 24. Fevzi Beyazıtoğlu Tiyatro Günleri ve 41. Uluslararası Giresun Aksu Festivali programları hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulunup, gündeme ilişkin yöneltilen soruları yanıtladı.

Bahtiyar Yıldız, Ak Parti Aday Adayı

Giresun'un eski esnaflarından 1980-82 yıllarında Giresun sanayi kooperatifi yönetiminde görev yapan. 1991-99 yıllarında Anavatan Partisi İl Başkanlığı görevide yapan Bahtiyar Yıldız Ak Parti Giresun milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

İl Encümen Toplantısı

Vali Harun Sarıfakıoğulları, yeni seçilen İl Encümenleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Milli Savunma Bakanı Canikli Giresun'a Geldi

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Giresun’a gelen Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’yi havalimanında karşıladı.

Toplam 582 haber.