Semt Sahaları İçin Arazi Tespit Çalışmaları Başladı

PAYLAŞ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun Ankara’da ki temasları sonucu, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından şehrimize dört adet sentetik çim yüzeyli semt spor sahası yapılması kararlaştırılmış ve ilgili protokol imzalanmıştı.

Bu kapsamda, Belediye tarafından yer belirleme çalışmaları başlatıldı ve Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Aksu Mahallesi Abacıbükü mevkiinde mülkiyeti Belediyeye ait olan arazide incelemelerde bulundu.

Semt sahalarından birisinin bu araziye yapılacağını bildiren Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, diğer 3 saha için ise arazi tespit çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Başkan Şenlikoğlu: “Semt sahalarının tamamlanmasının ardından gençlerimiz rahat bir ortamda sporlarını yapabilecekler. Şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi spora özendirmek, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak ve sağlıklı spor yapabilmeleri amacı ile futbol, voleybol ve basketboldan oluşan semt spor sahaları dört farklı mahallede hizmete girecek. İnşallah önümüzdeki süreçte semt spor sahalarının sayısını artıracağız." dedi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN