Öğretmen Ve Öğrencilere İyi Tatiller Diledi

Öğretmen Ve Öğrencilere İyi Tatiller Diledi
Röportaj

Haber Editörü: Kanal 28

Vali  Harun Sarıfakıoğulları,  Özel Mavi Tebeşir İlk ve Orta Okulu ile Şehit İsa Yüksel İlkokulunu ziyaret ederek incelemede bulundu.

İlk olarak İlimiz merkeze bağlı Sarvan köyündeki Özel Mavi Tebeşir İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, sınıflara girerek bir süre öğrencilerle birlikte dersin işlenişini takip etti. Bir öğrencinin çaldığı org dinletisini dinleyen Vali Sarıfakıoğulları, öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Ardından İlimiz merkez Gedikkaya mahallesindeki Şehit İsa Yüksel İlkokulunu ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, okula gelişinde teneffüste bulunan öğrencilerin yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılandı. Okula ismi verilen Şehit İsa Yüksel için oluşturulan özel bölümdeki fotoğrafları inceleyen Vali Sarıfakıoğulları, öğretmenler odasında da öğretmenlerle bir araya geldi. 2019-2020 eğitim-öğretim yılının I. Döneminin değerlendirmesini alan Vali Sarıfakıoğulları,  17 Ocak Cuma günü 15 günlük tatile girecek öğrenci ve öğretmenlere şimdiden iyi tatiller diledi.

Son Güncelleme: 16 Ocak 2020 10:19
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN