Görele Belediyesi Araç Filosu Güçleniyor

PAYLAŞ
Görele Belediyesi Araç Filosu Güçleniyor

 Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, daha etkin ve aktif bir hizmet için belediyenin araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen ve Belediyenin imkanlarıyla ilçeye kazandırılan Ford 18-33 Kombine Kanal Açma Vidanjör aracımız ilçe halkının hizmetine sunuldu.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, araçta incelemelerde bulunarak, “İlçemize daha iyi hizmet verebilmek için belediyemizin araç filozunu güçlendirmeye devam ediyoruz. Son olarak da Kombine Kanal Açma ve Vidanjör aracımızı ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi. 
Her geçen gün büyüyen ve gelişen Görele’de bağlantılı olarak yatırım ve hizmetlerinde artarak devam ettiğini belirten Erener, “İlçemiz için en iyisini en güzelini yapma gayreti içerisinde çalışmalarımız sürüyor. Bu da belediyemizin araç filozunu güçlendirmekle yürüyor. İlçemize kazandırdığımız Kombine Kanal Açma ve Vidanjör aracımız ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız hizmet sunmayı nasip etsin. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN