Giresun Eğitim Araştırma Hastanesi'nde İnceleme

PAYLAŞ

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, yapımı tamamlanarak hafta başından itibaren göz, cildiye, fizik tedavi ve rehabilitasyon polikliniklerinde hasta kabulüne başlanan yeni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Rektör Can'a incelemeleri esnasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Peker ve Hastane Başhekimi Doç. Dr. Atilla Çıtlak da eşlik etti.

Rektör Can, Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin, yeni binasına kademeli olarak taşındığını ve bu sayede oluşabilecek karışıklıkların önüne geçilmesinin hedeflendiğini, taşınma işleminin ay sonuna kadar bitirileceğini vurguladı.

Giresun’a yakışır bir hastane olmuş  

Rektör Can, incelemeleri esnasında hastanede görev yapan personel ve hastalarla bir süre sohbet etti. Rektör Can, sohbet esnasında personel ve hastalara hastane hakkındaki ilk izlenimlerini sordu. Hastanede görev yapan personeller yeni ve modern bir hastanede çalışmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirirken hastalar ise “Giresun’a yakışır bir hastane olmuş. Çok güzel bir yapı uzun yıllar Giresun halkına hizmet edecektir. Hastanemiz çok güzel olmuş emeği geçenlerden Allah razı olsun.” açıklamalarında bulundular.


 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN