Alın Teriyle Çalışanların Haklarını Koruyacağız.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde Giresun Belediyesi'ni kazanmaları halinde CHP'li belediye döneminde işe alınan personellerin işten çıkarılacağı yönündeki iddiaları bir kez daha sert bir dille yalanladı.

PAYLAŞ
Kanal 28 TV - Kanal 28

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Giresun Belediyesi’ni kazanmaları halinde CHP’li belediye döneminde işe alınan personellerin işten çıkarılacağı yönündeki iddiaları bir kez daha sert bir dille yalanladı. 
Belirli bir kesim tarafından kamuoyunda bu yönde oluşturulmaya çalışılan algının çok çirkin bir iftiradan ibaret olduğuna dikkat çeken Şenlikoğlu, “Bizim alın terine, emeğe ve emekçiye saygımız var. Allah’a şükürler olsun bu zamana kadar kimsenin ekmeğiyle oynamadık, bundan sonrada oynamamız söz konusu dahi olamaz. Bizim evine aş götürmek için belediyede çalışan emekçilerle ilgili böyle bir düşüncemiz yok. Ancak çalışmayıp ta iddia edildiği gibi belediyeden maaş alanlar var ise bu konuyla ilgili tasarruf hakkımızı kullanacağız. Tekrar söylüyorum belediyede ekmek parası için alın teriyle çalışanların haklarını koruyacağız. Ancak kamuoyuna yansıdığı gibi belediyede çalışmadan maaş alanlar var ise bunun önlemini almakta önceliklerimiz arasında olacak” şeklinde konuştu.

      AK PARTİ GİRESUN İL BAŞKANLIĞI

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN