90 BİN METREKARE PARKE DÖŞENDİ

PAYLAŞ
90 BİN METREKARE PARKE DÖŞENDİ

Daha modern ve daha yaşanabilir bir Giresun için çalışan Giresun Belediyesi şehir genelinde parke yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Yapılan plan çerçevesinde, parke döşeme ve ekonomik ömrünü doldurmuş parkelerin yenilenme işleri hava şartlarının elverdiği ölçüde hızla sürüyor.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun 18 aylık görev süresinde 28 mahalleyi kapsayan cadde ve sokaklara 90 bin metrekare kilit parke taşı döşenirken, verilen bu hizmetin karşılığında 4 milyon liralık harcamada bulunuldu.

Vatandaşların yaşamaktan mutlu olacakları alanlar oluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan Aytekin Şenlikoğlu: “Halkımızın yaşam standartlarını artırmak ve sokakların daha modern üst yapıya sahip olması için gayret gösteriyoruz. Altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklara görev süremiz olan 18 ayda 90 bin metrekare kilit parke taşı döşedik. Almış olduğumuz olumlu tepkilerden de anlıyoruz ki vatandaşlar, yaptığımız çalışmalardan memnun. Bu memnuniyet de bizi her zaman daha iyi işler yapmaya teşvik ediyor.” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN