Giresun Kent Konseyi'nden Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

PAYLAŞ

Giresun Kent Konseyi'nden, korona virüs salgınında görevlerini canları pahasına, fedakârca yerine getiren sağlık çalışanlarına teşekkür.

Korona virüs ile ilgili ülkemizde ve ilimizde en zorlu görev sağlık çalışanlarımız tarafından yürütülmektedir. Değerli sağlık çalışanlarımız korona virüs salgınında ilk günden itibaren en ön cephede canları pahasına fedakârca mücadele etmeye devam ediyorlar.

“Beni Türk hekimlerine emanet ediniz!” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir asır önce güvenini kazanan sağlık çalışanlarımızın  aylardır yuvalarından, sevdiklerinden uzakta yapmış oldukları üstün özverili çalışmalarının ve çabalarının farkındayız. Ülkemizin bu zorlu süreci atlatması, artık daha fazla can kaybının yaşanmaması ve sağlık çalışanlarımızın en kısa sürede sevdiklerine kavuşması için üstümüze düşeni yapmalıyız.

Bu zorlu süreçte vefat edenlere Allah’tan rahmet; ailelerine, sevenlerine ve Koronavirüs'e karşı yürüttüğümüz mücadelenin kahramanları sağlık çalışanlarımıza başsağlığı diliyorum.

Başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı hemşehrilerim, yönetim kurulu üyelerim ve şahsım adına teşekkür eder, sevdikleriyle bir arada huzurlu, sağlıklı ve başarılı günler geçirmelerini dilerim"

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN