Mevsimlik Çiçek Dikimi Başladı

PAYLAŞ
Mevsimlik Çiçek Dikimi Başladı

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yeşil alan, refüj, kavşak ve parklarda mevsimlik çiçek dikimine başladı.

Kış aylarının gelmesi ile birlikte belediyemiz şehrin daha güzel bir görünüme kavuşması için şehri mevsimlik çiçeklerle donatıyor. Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin birçok alanında kışlık çiçek dikmeye başladı. Toplamda 350 bin çiçek şehrin güzelliğine güzellik katacak.

Mevsimlik çiçek dikiminin havaların elverişli olduğu günlerde aralıksız devam edeceği ve kısa sürede dikimlerin tamamlanmasının hedeflendiği kaydedildi.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da şehrin güzel görünümüne katkıda bulunmak amacıyla mevsimlik çiçek dikimine başladıklarını söyledi.

“Şehrimizin güzelliğine güzellik katıyoruz” diyen Başkan Şenlikoğlu, “Şehrimizin güzel ve rengarenk görünmesi amacıyla her sene bu dönemlerde yaptığımız mevsimlik çiçek dikim çalışmamıza start verdik. İnşallah kısa sürede 350 bin çiçeği şehrimizin belirli bölgelerine dikeceğiz. Kış aylarında da şehrimizin canlılığını ve cazibesini korumak için parklarımızda ve uygun peyzaj sahalarımızda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN