MEHMET EMÜR'DEN 'YAŞLILAR HAFTASI' MESAJI

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan 'Yaşlılara Saygı' haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

PAYLAŞ

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan "Yaşlılara Saygı" haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Yaşlılarımız geçmiş ve günümüz arasında bir hazinedir. Derin bilgi ve tecrübeleriyle bizlere her zaman rehber olmuşlardır.
Yaşılılarımıza saygı ve şefkatimizi her zaman göstermeliyiz. İnsanoğlu fanidir. Saygı ve şefkatin bir yansıma olduğunu her daim hatırlamalıyız. Bu asli görevimizdir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir. Günlük hayatımızda büyüklere karşı davranışlarımız çocuklarımız için örnek teşkil edecek ve bu güzel geleneğimizin yaşamasını sağlayacaktır.
Yaşlılarımızın ne kadar değerli olduğunu sadece özel günlerde değil her zaman hatırlatmalı ve yaşama sevinçlerine ortak olmalıyız.
Keşap Belediyesi olarak Yaşayan Çınarlar Projemiz ile her daim pusulamız olan büyüklerimizin yanındayız. Bizleri bugünlere getiren ve geleceğe hazırlayan tüm çınarlarımızın Yaşlılar Haftasını kutluyor, tüm yaşlılarımızın 18–24 Mart Yaşlılar Haftasını tebrik ediyor ve ellerinden öpüyorum ”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN