Kurumlar Arası İşbirliği Memnuniyeti

PAYLAŞ
Kurumlar Arası İşbirliği Memnuniyeti

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İl Müftüsü Muhittin Oral’ı ziyaret etti.

Müftü Oral, ziyarette Mevlid-i Nebi Haftası kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerde kurumlar arası işbirliğinin yansımalarını görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Şenlikoğlu ise birlik ve beraberliğe her zaman önem verdiklerini ifade ederek Mevlid-i Nebi Haftası’nın ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur getirmesini temenni etti.

Şenlikoğlu, müftülük ziyareti sonrası Diyanet - Sen Başkanı Sami Şimşek'i de ziyaret etti. Başkanımız Şenlikoğlu, ziyarette sendika çalışmalarından dolayı Şimşek'e tebrik ederken, Şimşek ise ziyareti için Şenlikoğlu'na teşekkür ederek, belediyenin yapmış olduğu çalışmaları başarılı bulduklarını ve halkın beğenisini kazandığını belirtti.

BaşkanŞenlikoğlu, son olarak Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına (DOKAP) yeni atanan Hakan Gültekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. Gültekin ise ziyaretinden dolayı Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür ederek, işbirliği içerisinde başarılı çalışmalar yapacaklarına inandığını söyledi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN