Yerel Haberler

Yerel Haberler Haberleri

Ferrero Fındık’a Etik Ticaret ve Sorumlu Tedarik Standardı

Ferrero Fındık, Trabzon Entegre Fabrikası ile BRCGS Etik Ticaret ve Sorumlu Tedarik Standardı’nı aldı. Türkiye’de gıda sektöründe bu standardı almaya hak kazanan ilk firma olan Ferrero Fındık, dünyada da bu sertifika sahip 10 şirketten biri oldu.

Keşap'a Yakışır Yollar Yapıyoruz

Keşap Belediyesi Fen İşleri Ekipleri çalışmalarına hız verdi. Program dâhilinde yol çalışmalarını sürdüren ekipler Karabedir Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıyor. 

Kaçak Tütün ve Makaron Ele Geçirildi

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ilimiz genelinde kaçakçılık faaliyetlerini önlemek ve men etmek amacı ile 29/11/2021 tarihi arasında yapılan çalışmalarda;

Başkan Emür Çalışmaları İnceledi

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ilçede devam eden batı çıkışı köprülü kavşak, yeni belediye hizmet binası, kapalı spor salonu ve gençlik merkezi çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.

Pazar Caddesi Yenileniyor

Üst Geçide Asansör Yapılıyor

Giresun Belediyesi,Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Başkan Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatı doğrultusunda engelli bireyler, hasta, hamile ve yaşlı vatandaşların sorun yaşamaması adına yoğun olarak kullanılan 19 Eylül Spor Salonu’nun yanındaki üst geçide asansör çalışması gerçekleştiriyor.

Atatürk Ölüm Yıldönümünde Çeşitli Etkinliklerle Anıldı

Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, ebediyete irtihalinin 83’üncü yıldönümünde, tüm yurtta ve yurtdışında olduğu gibi Giresun’da da çeşitli etkinliklerle anıldı.

Başkan Emür’den 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yıldönümü dolayısıyla yazılı mesaj yayınladı.

Görele'de Yol Düzenlenerek Ulaşıma Açıldı

Görele Belediyesi tarafından Soğuksu Mahallesinden Çeşmebaşı Mahallesine bağlantısı bulunan Devgeoğlu Sokağın yolu genişletilerek, betonlayarak, dik rampasını en aza indirerek, ulaşıma açıldı.

Emür: Tüm Gayretimiz Keşap İçin

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Giresun Milletvekili Kadir Aydın ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.

Kaçak Cep Telefonu Operasyonu

Giresun Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünce kaçakçılık faaliyetlerini önlemek ve men etmek amacı ile yapılan çalışmalar neticesinde;

Kaçak Silah Operasyonu

Giresun Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünce kaçakçılık faaliyetlerini önlemek ve men etmek amacı ile yapılan çalışmalar neticesinde;  28.10.2021 günü H.G isimli şahsın İl Merkezi ve Dereli ilçesindeki ikamet adreslerinde yapılan aramalarda;

Giresun'da Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Çelenk Sunum Töreniyle Başladı

Cumhuriyetin kuruluşunun 98’inci yıl dönümü kutlamaları, 28 Ekim Perşembe günü saat 13.00’de Çelenk Sunma töreniyle başladı.

Vali Ünlü, Şah Yolunu Tekrar Eski Ününe Kavuşturmak İstiyoruz

Vali Enver Ünlü, Giresun’da; Dereli-Alucra-Yağlıdere ve Espiye ilçe sınırları içerisinde, yeni bir turizm destinasyon oluşturmak amacı ile yeni projeleri faaliyete geçirmek üzere bir incelemelerde bulundu.

Toplam 10494 haber.