Yerel Haberler

Yerel Haberler Haberleri

FERRERO FINDIK YENİ YIL KUTLAMA

EFİT'E YAPILAN YATIRIM 18 MİLYON TL, 82 MİLYON TL NERDE?

Karan, Ziraat Odası Halit Ayar toplantı salonunda düzenlediği basın toplantısında, Bayraktar’ın 24 Aralık Cuma günü düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamalara cevap verdi. Karan, Bayraktar’ın palavralarından artık fındık sektörü, birlik çalışanları, yönetim ve delegelerin artık bıktığını belirterek,

Keşap'ta Parke Taşları Tamiratı

Keşap Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri parke taşları tamiratı yapıyor. 

Yakar: Gençlerimizin ve Kadınlarımızın Yanındayız

Bulancak Belediye başkanı Recep Yakar, Yerli Malı Haftası dolayısıyla AK Parti Kadın Kollarıtarafından düzenlenen "Ev ekonomisine kadın eli, Yerli üretir, milli üretir, ekonomiye destek verir" etkinliği ve Bulancak 19 Eylül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı ve bilimsel çalışmaların sergilendiği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarını ziyaret etti.

Sosyal Yaşantı Alanı Çalışmaları Sürüyor

Görele Belediyesi, Demiryolları, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü tarafından betonlanan Liman Mevkii rıhtımına el atarak, vatandaşlara gezinti alanı yapma çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Emür 4006 Bilim Fuarı Açılışına Katıldı

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap Fen Lisesi ve Keşap Anadolu Lisesi’nde düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışına katıldı. Açılış kurdelesi kesimi protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Kadınlar Kazanacak, Evler Giresun Kokacak

Vali Enver Ünlü, Giresun Valiliğinin himayelerinde, Tarım Orman İl Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında uygulamaya geçirilen sabun üretim tesisinin açılışını yaptı.

Piraziz'de Hamsi Şöleni Gerçekleşti

Piraziz Belediyesi,  Piraziz Sağlık Bilimleri Fakültesi Bahçesinde Hamsi Şöleni gerçekleştirdi. 

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

60.600 Dal Boş Makaron ele Geçirildi

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ilimiz genelinde kaçakçılık faaliyetlerini önlemek ve men etmek amacı ile 03.12.2021 günü yapılan çalışmalarda;

Sahil Bandında Temizlik Çalışması Yapıldı

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından denize taşınan atıkların deniz dip kirliliği ile birleşerek aşırı dalgalanma sonucu kıyıya vurmasıyla oluşan kirlilik temizlendi.

Atıksu Arıtma Tesisinin Yapımı Başlıyor

Giresun’un elzem ihtiyaçlarından olan Atıksu Arıtma Tesisinde mutlu sona ulaşıldı. Atıksu Arıtma Tesisinin başlangıç toplantısı Giresun Belediyesi’nin ev sahipliğinde şehrimizde bir otelde yapıldı.

Çocuk Parklarının Yapımı Tamamlanarak Açılışı Yapıldı

Görele Belediyesi tarafından Kumyalı Mahallesine kazandırılan 2. Çocuk Parkının yapımı tamamlanarak, açılışı yapıldı.

Güzelyalı Asfaltlanıyor

Bulancak’ın yeni gelişim ve konut alanı olarak son yıllarda öne çıkan Güzelyalı mahallesinde yol ve caddelerde başlatılan iyileştirme ve sıcak asfalt çalışmaları hızla devam ediyor.

Toplam 10494 haber.