Yerel Haberler

Yerel Haberler Haberleri

Acil Temizlik Timi Çalışıyor

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı acil temizlik timi şehir genelindeki camilerde ve parklarda temizlik çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Giresun'da Trafik Kazası

İzinsiz Afişler Zabıta Tarafından Toplanıyor

Zabıta ekipleri, afiş asılmaması yönünde sık sık uyarı yapıp, yasak olmasına rağmen elektrik direklerine, trafolara, ağaçlara, duvarlara afiş asanlara yönelik denetimlerini sıklaşırdı. Şehrin çeşitli bölgelerinde kontroller gerçekleştiren ekipler, gelişigüzel, izinsiz mevzuata aykırı asılan afişleri tek tek toplarken uyarıları dikkate almayanlar hakkında kanuni işlem de uyguluyor.

Giresun Belediyesi Yeni Binasında

Giresun Belediyesi’ne bağlı müdürlükler ve birimler Bulancak Durağı Halk Bankası yanında bulunan yeni hizmet binasına taşındı.

Meydanlardaki Oturma Grupları Yenileniyor

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü mesire, park ve bahçe gibi yeşil alanların yanı sıra şehir merkezinde bulunan donatıların da bakım, onarım ve yenilemesini gerçekleştiriyor.

Vali Ünlü, Dereli’de İncelemelerde Bulundu

Vali Enver Ünlü, Dereli ilçesini ziyaret ederek, İlçede sel afeti sonrasında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yaşam Alanlarında Düzenleme

    Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeni oluşturduğu şehrin yaşam alanlarında bakım ve yenileme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Dal-Çık Projesi İmar Tahdidi Meclisten Geçti

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu başkanlığında toplanan Belediye Meclisinde komisyondan gelen raporlar görüşülerek karara bağlandı.

Maddi Hasarlı Trafik Kazası

Giresun merkez liman kavşağı mevkiinde maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi...

Giresun’da Ticari Taksilere Sıkı Denetim

Giresun Valiliği tarafından, Vali Enver Ünlü imzasıyla 29 Eylül 2021 tarihinde E-76889233-249-8606 sayılı yazıyla ilgili kurumlara “Taksi Denetimleri” konulu bir talimat yazısı gönderildi.

Duroğlu 'da Trafik Kazası

Giresun merkeze bağlı Duroğlu beldesi tünel girişinde,hususi otomobil karşı yönden gelen diğer araç ile çarpıştı,kazada yaralananlar Giresun devlet hastanesi Ambulansla sevk edildi....

Giresun'da Kaçakçılık Operasyonu

Giresun Emniyet Müdürlüğü  Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince kaçakçılık faaliyetlerini önlemek ve men etmek amacı ile 03/09/2021-21/09/2021 tarihleri arasında yapılan çalışmalarda;

Giresun'da Trafik Kazası

Tirebolu Doğankent yolu Ketençukuru mevkiinde trafik kazası meydana geldi. 

Giresun'da Trafik Kazası

Katı Atık Bertaraf Tesisinin Durumu Görüşüldü

Görele İlçesi Çavuşlu Beldesinde faaliyet gösteren Katı Atık Bertaraf Tesisinde yapılan incelemelerin sonucunun ele alındığı bir toplantı yapıldı

Katı Atık Bertaraf Tesislerinde İnceleme

Görele İlçesi Çavuşlu Beldesinde faaliyet gösteren Katı Atık Bertaraf Tesisinde inceleme yapıldı.

Teyyaredüzü'nde Yol Genişletiliyor

Yol yapım ve onarım çalışmalarına hız veren Giresun Belediyesi, yeni yolların açılmasının yanı sıra mevcut yollarda da bakım ve genişletme çalışmalarına devam ediyor.

İyi Parti'den Esnaflara Ziyaret

İyi Parti Giresun il Teşkilatı ve bulancak piraziz ilçe teşkilatlarıyla beraber bulancak Yakup üzere Sanayi bölgesi esnafların ziyaret etti ve ahilik haftası Münasebeti ile aşure dağıtılarak Ahilik haftası kutlandı

Toplam 10494 haber.