Reklam Haberleri

Reklam Haberleri

Borç Yapılandırma İçin Süre Kısalıyor

Resmi gazetede yayınlanan 7326 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması kapsamında; su, katı atık, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi, emlak vergisi ile kira ve işgaliye borçlarından 31 Nisan 2021 tarihine kadar olanlarının yeniden yapılandırılması kararı alınmıştı.

Giresun'da Uyuşturucu Operasyonu

Giresun Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarla ilgili yayınlanan bilgi notu:

Giresun ve Çevrelerinde Kuvvetli Yağışlara Dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Yapılan son değerlendirmelere göre;Yarın (Pazartesi) Giresun çevrelerinde görülecek sağanak yağışların,

Doğu Karadeniz'de Fırtına Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz'in doğusunda yarın

Çiftçilere Destek Ödemesine Başlanıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, tarımsal destekleme ödemelerine ilişkin aşağıdaki açıklamayı yaptı:

TMO'dan Fındık Fiyatı! ve Fındık Alım Duyurusu!

TMO Fındık Alımlarına 11 İl 44 Noktada 300 Kişilik Ekibiyle Devam Ediyor İleri tarihli olan randevular öne çekilerek fındık alımları daha da hızlandırılmaktadır.

Aile Ziyaretleri Devam Ediyor

Yeşilgiresun Belediyespor'a Başarılar Diledi

Giresun Belediye Başkanı ve aynı zamanda Yeşilgiresun Belediyespor Kulüp Başkanı Kerim Aksu yeni sezon öncesinde Dev Çotanaklara başarılar diledi.

Belediye Meclisi Toplandı

15 Temmuz Gazisinden Ziyaret

Giresunspor'a Destek

Giresun Ticaret Borsası Giresunspor ile reklam anlaşması yaptı . İmza töreninde konuşan Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Temel Yanıkoğlu, “Giresunspor bu şehrin en büyük markasıdır. Giresun Ticaret Borsası olarak yeşil beyazlı kulübümüze bugüne kadar elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık. Bundan sonra da desteklerimiz devam edecek. Giresunspor ile imzaladığımız yeni reklam anlaşması hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Fatsu Giresunspor'a Sponsor Oldu

Fatsu, Giresunspor formasına kol ve Atatürk Stadı’na reklam vererek destek oldu.