Giresun Haber Haberleri

Giresun Haber Haberleri

Giresun'da Ambulans Kazası

Çöken Yola Müdahale

Giresunspor Başkanı Sacit Ali Eren'den Olağanüstü Kongre Kararı

Giresunspor Kulüp Başkanı olarak görev yapıyorum. Bu göreve talip olurken ki amacımız; Doğu Karadeniz’in eski adıyla 1. Lig’de şimdiki adıyla Süper Lig’de ilk mücadele eden ilk takımı olan güzide kulübümüz Giresunspor’u, yıllardır özlemini çektiği Süper Lig’e yeniden çıkarabilmekti.

Su Kesintisi Duyurusu

Tirebolu'da Trafik Kazası

Giresun Kalesine Yeni Görünüm

Giresun'da Denizde Boğulma

Ulaşım, Turizm ve Ticari Yatırımlar Görüşüldü

Gürel; ''Güney Çevre Yolu, Giresun-Dereli yolu ve Eğribel Tüneli, Kurtbeli yolundan Tirebolu Doğankent yoluna kadar bir çok kara ulaşımı gündemimizdedir. Bu yatırımların süreciyle ilgili yetkili kurumlar ile planlı bir koordinasyon hedeflemekteyiz. Yine demiryolu Giresun adına olmazsa olmazdır. Turizm bölgemizin en önemli çalışmalarındandır. Kent Konseyi olarak biz işbirliğine her zaman hazırız. Ticari yatırımlarda da iş dünyasının yanında olmaya hazırız.” dedi.

Giresun'da Deprem

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre Saat 23.11 sıralarında merkez üssü Baltası-Şebinkarahisar olan 2.3 siddetinde deprem meydana geldi.

Giresun'da Uyuşturucu Operasyonu

Giresun Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarla ilgili yayınlanan bilgi notu:

Giresun ve Çevrelerinde Kuvvetli Yağışlara Dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Yapılan son değerlendirmelere göre;Yarın (Pazartesi) Giresun çevrelerinde görülecek sağanak yağışların,

Doğu Karadeniz'de Fırtına Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz'in doğusunda yarın

Çiftçilere Destek Ödemesine Başlanıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, tarımsal destekleme ödemelerine ilişkin aşağıdaki açıklamayı yaptı:

TMO'dan Fındık Fiyatı! ve Fındık Alım Duyurusu!

TMO Fındık Alımlarına 11 İl 44 Noktada 300 Kişilik Ekibiyle Devam Ediyor İleri tarihli olan randevular öne çekilerek fındık alımları daha da hızlandırılmaktadır.