Etiketler

Protokol İmzalandı

Giresun Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü arasında mülkiyeti hazineye ait olan kıyı alanlarının belediyeye devri için protokol imzalandı.

Şehir Girişi Ve Meydan Düzenlemesi

Giresun Belediyesi’nin şehir içi giriş-çıkış trafik yoğunluğunu rahatlatacak ve görsel açıdan daha ferah bir hal alacak olan Bulancak Durağı projesi, bu ay içerisinde başlayacak.

Amatör Spora Destek

Giresun Belediyesi tarafından merkez ilçe Amatör Kulüplerine destek mahiyetinde verilen malzeme v.b. ihtiyaçlar ile ilgili Giresun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen ve Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun da katıldığı programda merkez ilçede faal 22 Amatör Kulüplere toplamda 396 adet olmak üzere eşofman dağıtımı yapıldı.

Trafik Sorunlarına Önlemler

Giresun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından şehir genelinde önemli çalışmalar yapılıyor.

Sanayi Sitesinde Başlatılan Çalışmaları İnceleme

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi tarafından geçtiğimiz haftalarda Büyük Sanayi Sitesinde başlatılan çalışmaları, yakından takip ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri Yapılacak

Giresun Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96. Yıl dönümü nedeniyle etkinlikler yapılacak.

Giresun'da ''Yıldız Fotoğrafçılığı'' Etkinliği

Giresun Belediyesi ve Giresun Fotoğraf Sanatı Derneği (GİFOD) iş birliğinde düzenlenecek olan “Yıldız Fotoğrafçılığı” etkinliği 24-25 Ağustos 2019 tarihlerinde yapılacak.

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

Giresun Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından şehir ve mahalle mezarlıklarında temizlik çalışmaları başlatıldı.

Kültürel, Sanatsal ve Sportif Faaliyetler

Giresun Belediyesi 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonucunda yaşanan değişim ile birlikte kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere verdiği önemle heyecan yarattı.

Şampiyon Giresun Belediyesi

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Giresun Kurumlar Arası Futbol Turnuvası sonunda Giresun Belediyesi şampiyonluğa ulaştı.

Giresun Belediyesi Kupayı İstiyor

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Giresun Kurumlar Arası Futbol Turnuvası bu yıl da futbolseverlere büyük heyecan yaşatıyor.

Alın Teriyle Çalışanların Haklarını Koruyacağız.

AK Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Giresun Belediyesi’ni kazanmaları halinde CHP’li belediye döneminde işe alınan personellerin işten çıkarılacağı yönündeki iddiaları bir kez daha sert bir dille yalanladı.

2018 Yılında Giresun Belediyesi

AB İnsan Hakları Film Günleri Devam Ediyor

Giresun Belediyesi ev sahipliğinde Şehir Tiyatrosu Vahit Sütlaş Sahnesinde 13-16 Aralık tarihleri arasında düzenlenen 8. AB İnsan Hakları Film Günleri devam ediyor. İnsan Hakları temalı filmler izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor. Ücretsiz ve halka açık olan Film Günleri Pazar akşamı saat 20:30 da sona erecek.

Grup Koliva'dan Konser

Giresun Belediyesi Cumhuriyet Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Atatürk Meydanı’nda Grup Koliva muhteşem bir konser verdi.

Zabıta Personellerinden Ziyaret

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 192.yıldönümü dolayısıyla Giresun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, Belediye Başkan Vekili Ahmet Yusufağaoğlu’nu makamında ziyaret etti.