Fındık Fiyatı Haberleri
SON DAKİKA

Fındık Fiyatı Haberleri

Fındık Taban Fiyatı 20 Lira Olmalı

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Türkiye’nin 2019 yılı fındık sezonuna sıfır stokla girmeye hazırlandığına dikkat çekerek, “hiç kimse uyduruk bahanelerle fındık fiyatını düşürmeye çalışmasın” dedi. Karan, TMO’nun depolarında bulunan kabuklu fındığı kilogramı 18 liradan sattığını da hatırlatarak, fındık alım fiyatının en az 20 lira olması gerektiğinin altını çizdi.

Karan'dan Rekabet Kurumuna Davet

NE HİKMETSE FINDIK FİYATI YÜKSELMİYOR

TMO Piyasaya En Az 15 Liradan Girmeli

Fındık Fiyatı İçin TMO Piyasaya En Az 15 Liradan Girmeli Açıklaması!

Tarım Bakanından Fındık Fiyatı İçin Açıklama

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, fındıkta fiyat istikrarı ve TMO müdahalesi ile ilgili olarak aşağıdaki açıklamayı yaptı:

Gözler Fındık Fiyatına Çevrildi

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, TMO, üretici harmana fındığını dökmeden alım kampanyası ve fiyatını açıklamalıdır” dedi.

Karan'dan Acil Fındık Çağrısı

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Giresun sahil kolda 2018 yılı fındık hasadının yarım resmen başlayacağını belirterek, üretici hasat için bahçede ancak halen ne fiyat, nede rekolte açıklanmış değil, rekolte ve fiyat üretici pazara fındık indirmeden açıklanmalıdır. Aksi takdirde, fındık fiyatı tekelcilerin istediği rakamdan oluşacaktır” dedi.

Fındık Fiyatları (26.02.2018)

FINDIK FİYATINDA YÜKSELİŞ SERBEST PİYASADA FINDIK FİYATLARI

Üretici İç Fındık Fiyatına Tepkili

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, iç fındık raf fiyatıyla, kabuklu fındık arasındaki çelişkiye dikkat çekerek, kabuklu fındığın fiyatı düşerken, iç fındık fiyatlarının yerini koruduğunu ifade etti.

TMO'dan Fındık Fiyatı! ve Fındık Alım Duyurusu!

TMO Fındık Alımlarına 11 İl 44 Noktada 300 Kişilik Ekibiyle Devam Ediyor İleri tarihli olan randevular öne çekilerek fındık alımları daha da hızlandırılmaktadır.

Ziraat Odalarından Fındık Fiyatı Açıklaması

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanan TMO Fındık alım fiyatına Ordu'daki Ziraat Odası Başkanları tepki gösterdi.

Karan'dan,Fındık Sezonu Öncesi Açıklama

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, yeni sezon öncesi birileri tarafından fındık fiyatının aşağıya çekilmek istenildiğini belirterek, bu kadar vicdansızlık ve üretici düşmanlığının dünyanın başka hiçbir yerinde görülmediğini ifade etti.

Bayraktar Fındık Konusunda Sert Konuştu

TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, fındık fiyatını düşürmeye çalışanlara meydan okuyarak, Ziraat Odaları olarak bunlarla mücadele etmeye devam edeceklerini kaydetti.

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Miting Katılımı

TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, fındık fiyatını düşürmeye çalışanlara meydan okuyarak, Ziraat Odaları olarak bunlarla mücadele etmeye devam edeceklerini kaydetti.

Nurettin Canikli'ye Fındık Teşekkürü

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, , Ordu, Giresun ve Trabzon ziyaretleri sırasında, fındık fiyatı kabul edilmeyecek kadar düşerse

Trabzon Ticaret Borsası'ndan Fındık Fiyatı Açıklaması

Trabzon Ticaret Borsası yönetim kurulu Başkanı Şükrü Güngör Köleoğlu, Trabzon Ticaret Borsası olarak, söz konusu fındık olduğunda sektörün tüm kesimlerini bir bütün kabul ederek çalışmalarımızı sürdürüyor ve bunları da kamuoyu ile açık bir şekilde paylaşıyoruz. dedi ,

Fındık Fiyatındaki Yükseliş