Çotanak Spor Kompleksine Modern Görünüm

Yol genişletme çalışmaları kapsamında yaklaşık 400 metre yol içerisinde kalan yüksek gerilim direklerinin çalışma programı kapsamında yeri değiştirilirken alan çehresi yeni bir görünüme kavuştu.

PAYLAŞ

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ), dağıtım bölgesi içerisinde tüketicilerine kaliteli ve kesintisiz enerji sunma hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Şebekelerde bakım - onarım ve yenileme çalışmalarına aralıksız devam eden Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, son olarak olimpik yüzme havuzu, antrenman sahası, otopark ve mağaza alanları ile şehir yansımasına değer katan 22 bin seyirci kapasiteli Çotanak Spor Kompleksi girişinin yer aldığı yol güzergâhının genişletilmesi için yüksek gerilim elektrik direklerinin yerini değiştirdi…

 

Yol genişletme çalışmaları kapsamında yaklaşık 400 metre yol içerisinde kalan yüksek gerilim direklerinin çalışma programı kapsamında yeri değiştirilirken alan çehresi yeni bir görünüme kavuştu. Güçlü alt yapı modern görünüm çizgisinde planlarını gerçekleştiren Çoruh EDAŞ, ihtiyaçlara özel hazırladığı projelerle şebeke iyileştirme, yenileme, ilave şebeke tesisi ve aydınlatma çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

 

Çalışmaları kapsamında bildirimi kesintiler yapan Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, iş sağlığı ve güvenliği kuralları gereği enerji altında çalışma yapılamadığını belirterek projeleri kapsamında bildirimli elektrik kesintilerini olabildiğince en aza indirmeye çalıştığının altını çizdi. Hava şartları ve fiziki koşullara bakılmaksızın yoğun bir çalışma temposu ile saha çalışmaları yürüten Çoruh EDAŞ, hedefinin kesintisiz enerjiyle hizmet bölgesine katma değer sunmak olduğuna vurgu yaptı.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN