Bulancak Belediyesi Yeni Yol ve Kaldırım Çalışmalarına Kışın da Devam Ediyor!

PAYLAŞ
Kanal 28 TV - Kanal 28

Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, ilçe genelinde bir taraftan yol ve kaldırım bakım-onarım işleri sürdürülürken bir taraftan da yeni baskı beton kaldırım ve cadde iyileştirme çalışmaları hızla sürdürülüyor.
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Kış mevsimi dolayısıyla aşırı yağışlar sebebiyle bozulan yol ve kaldırımların bakım onarımları aralıksız sürdürülürken, bir taraftan da hava şartları müsaade ettiği sürece ilçe genelinde yeni baskı beton kaldırım ve yol yapım çalışmalarımıza devam ediyoruz. 
Özellikle iç sahil yolumuzun (Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi, Fatih Caddesi ve Ahmet Fatoğlu Caddesi) yeniden düzenlenmesi kapsamında, devam eden aydınlatma, ağaçlandırma ve baskı beton kaldırım çalışmalarımıza hız verdik. İç sahil yolumuzun merkez Fatih Caddesi kısmında kaldırımların yenilenmesi ve yeni aydınlatma direklerinin elektrik altyapısı çalışmaları sürüyor. En kısa zamanda bu kısımda da çalışmalar tamamlandığında tüm Bulancak’ı boydan boya geçen modern görünümlü, geceleri ışık koridoru haline dönüşmüş vitrin bir caddeye kavuşmuş olacağız. Tüm bu çalışmalar tamamlandığında iç sahil yolunda bölünmüş yol çalışması da yaparak trafik yönünden daha sağlıklı ve organize bir cadde olmuş olacak. Güzel ilçemiz Bulancak’ın dönüşümü ve yenilenmesi için çalışmalarımız gece-gündüz, yaz-kış demeden devam edecek” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN