Başkan Tatlı'dan Açıklamalara Sert Cevap

PAYLAŞ
Kanal 28 TV - Kanal 28

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun, Aksu Mahallesi ve SEKA arazisi ile ilgili yaptığı açıklamalara çok sert cevap verdi.

Tatlı, “350 Yataklı Şehir Hastanesi ve Giresunspor’umuzun yeni stadı ne zamandan beri boş beton binalara benzetilmeye başladı anlamadık. Halkımızın 100 yıllar boyunca sağlık hizmetlerinden yararlanacağı, 5 yıldızlı otel konforunda hizmet alacağı, modern, son teknoloji, ilimize yakışır bir hastanenin ayrıca şehrimize istihdam da sağlayacak devasa bir yatırıma böyle bir yorum katması zaten sayın belediye başkanının kendi kapasitesine ve dünya görüşüne yakışandır! Yine aynı bölgeye Avrupa standartlarında yapılan 22 bin 28 seyirci kapasiteli yeni stadın Giresun’un en büyük marka değeri Giresunspor’a katacağı değeri görmezden gelmek de bizce bu şehre yapılabilecek en büyük ihanetlerden biridir. Sayın belediye başkanı hiç merak etmesin Aksu mahallemiz çok yakın bir zamanda yaptığımız devasa yatırımlarla Giresun’un parlayan yıldızı haline gelecek” dedi.

“CHP’li belediye başkanı, Aksu Mahallesi’nde yaptığı imar düzenlemeleri ile belediye arazilerini nasıl sattığını galiba unuttu!” diyen Tatlı, “Şu da bilinmelidir ki, Aksu Mahallesi’nden kendisine ekmek çıkmayacağını sayın belediye başkanına hatırlatırım. Çünkü Aksu’da imar anlamında yapılan oyunları, parsel parsel çekilen peşkeşleri tüm Aksu mahallemizin sakinleri ve Giresun kamuoyu çok iyi bilmektedir. Sayın Belediye Başkanı Aksu’yu anlamak mümkün değil! Oranın yapılması, binaların dikilmesi ve imara açılması kimin işidir? Satmaya gelirse en iyi sen satarsın! Giresun’da ipotek koyulmayan arazilerden başka satmadığın bir arazi kaldı mı? Sayın belediye başkanının bir an önce seçimi kaybetme korkusundan çıkması, makamların ve mevkilerin baki olmadığını unutmamasını tavsiye ederim” dedi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN