Altyapıya 40 Milyon TL Harcamada Bulunuldu

PAYLAŞ
Altyapıya 40 Milyon TL Harcamada Bulunuldu

Giresun Belediyesi, şehrin bütün mahalle ve sokaklarında altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

İçme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarında kalıcı çözümler yapan belediye, altyapı sorunlarını yakından takip ederek vatandaşların yaşamlarını ve sağlığını etkileyecek problemlere kalıcı çözümler getiriyor.

Giresun’un her yönden daha sağlıklı ve yaşanabilir bir kent olması için ulaşımdan altyapıya, spordan çevreye kadar birçok alanda farklı projeleri hayata geçiren belediye, yaşam kalitesini yükseltecek yatırımlara da imza atmaya devam ediyor.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun göreve başladığı günden bugüne kadar 30 bin metre içme suyu şebekesi, 20 bin metre ise yağmur suyu, kanalizasyon ve içme suyu kanal terfi merkezi çalışması yapılırken, bu çalışmalar karşılığında ise belediye kendi bütçesinden 40 Milyon TL harcamada bulunuldu.

Belediye Başkanı  Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’umuzun gelecekte ihtiyaç duyacağı suyla ilgili büyük projelere imza atmak için bugünden çalışmalarını gayretli bir şekilde sürdürdüklerini söyledi.

Şenlikoğlu: “Giresun’un sağlıklı altyapıya kavuşması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Şehrimizde içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı yatırımlarına devam ediyoruz. Yaptığımız yatırımlar ile birlikte şehrimizin problemleri çözülerek halkımız daha modern ve çağdaş altyapıya kavuşacak. Altyapı ile ilgili çalışmalarımız belki çevremizi rahatsız edebilir. Bunun farkındayız ancak güzel ve kalıcı sonuçlara ulaşmak için bu çalışmalarımızı yapmak zorundayız. Ayrıca geçici vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı da vatandaşlarımızdan özür diliyoruz. Her şey vatandaşlarımız için her şey Giresun’umuzun geleceği için.” dedi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN