Giresun Haber

İl Müdürleriyle Toplantı Sağlık

İl Müdürleriyle Toplantı

 Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan Sağlık Afet Koordinasyon Merkezi’nde (SAKOM) 79 İl Müdürü ile toplantı gerçekleştirdi. Video konferansla yapılan toplantıya Sağlık Bakan Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken, Bakanlık Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, Müsteşar yardımcıları ve birim amirleri katıldı.
          İl Müdürlerinden yaşanan sorunlarla ilgili bilgi alan Bakan Demircan gerçekleşen sistem değişikliğine niçin ihtiyaç duyulduğunu anlattı. Getirilen sistemle çok başlılığın ortadan kaldırılacağını belirten Demircan,“Orkestranın karşısında üç şef olmaz. Hizmetlerinde başarılı olanlar devam edecek. Devlette devamlılık esastır” dedi. “Varlık nedenimiz millete hizmettir” diyen Bakan Demircan, geçiş sürecinin uzun sürmeyeceğini belirterek, yeni uygulamanın en kısa zamanda hayata geçeceğini ifade etti.
          Bakan Demircan hasta memnuniyeti kadar hizmeti veren sağlık çalışanlarının da memnuniyetinin gerekli olduğunu belirterek, “Onların hakları için adım atmak boynumun borcudur” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı

Akılcı İlaç Kullanımı Değerlendirme Toplantısı Giresun'da Gerçekleşti

DEVAMI

Görele'ye Gebe Bilgilendirme Sınıfı Açıldı

Görele İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından sezaryen doğumların önüne geçmek, anneleri doğumun en doğal şekli olan normal doğuma teşvik etmek için gebe bilgilendirme sınıfı açıldı. Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, İlçe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanları ve hamile kadınlarımızın katılımlarıyla açılan bilgilendirme sınıfında, anne adaylarına doğum, emzirme ve bebek bakımı hakkında tüm eğitimlerin verilmesi amaçlanıyor.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 268
Bu Ay : 2203
Bu Yıl : 2203
Toplam : 2203
Kayıt/Güncelleme: : 1118 / 19.08.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır