Yaz Okulu Sona Erdi Eğitim

Yaz Okulu Sona Erdi

Görele Belediyesi yaz okulu öğrencileri tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen yılsonu sergisi ve gösterisi yoğun ilgi gördü.
Minik ellerin kocaman yürekleriyle 2 aylık süre zarfında hazırladıkları resim, heykel, ebru ve taş boyama sanatları Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde halkın beğenisine sunuldu. Miniklerin yaptıkları dans ve koro eşliğinde söyledikleri ilahi ve şarkılar ise izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.
Görele Belediye Başkanı  Tolga Erener, programda emeği geçenlere teşekkür ederek, Belediye olarak böylesine farklı bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Görele Belediyesi olarak ilkleri yapmaya, yaşatmaya devam ettiklerini belirten Belediye Başkan  Tolga Erener, "Farklı projelere imza atmaya, ilkleri yapmaya devam ediyoruz. Karadeniz Bölgesinde yapılmayan bir projeye daha imza atarak, öğrencilerimiz için YGS'ye hazırlık kursu açtık. Sizlerin bizlere 
sunmuş olduğunuz fikirlerinizle farklı projelere imza atmaya devam edeceğiz. Ben yoğun katılımın olduğu ve bu yıl ikincisini düzenlediğimiz yaz okulumuzda emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bir elin nesi var, iki elin sesi var diyoruz" dedi.
Program sonunda Belediye Başkanı Tolga Erener, yaz okulu eğitimcilerine plaket takdim ederek, öğrencilere ise katılım belgelerini verdi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Emür'den Öğretmenler Günü Mesajı

DEVAMI

2 Okulda İnceleme ve Denetim

Vali Harun Sarıfakıoğulları, 15 Ekim Pazartesi günü iki okulda inceleme ve denetimde bulundu.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 125
Bu Ay : 3211
Bu Yıl : 3211
Toplam : 3211
Kayıt/Güncelleme: : 767 / 14.12.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır