Giresun Haber

Vali Sarıfakıoğulları, Konferansa Katıldı Eğitim

Vali Sarıfakıoğulları, Konferansa Katıldı

 Vali Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Üniversitesince düzenlenen “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Konferansına katıldı.
 
15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü münasebetiyle Giresun Üniversitesi (GRÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Betül Karagöz Yerdelen’in konuşmacı olarak katıldığı "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" konulu konferans, 13 Temmuz 2017 Perşembe günü saat 14:00'da, GRÜ Güre Yerleşkesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda yapıldı.
 
Vali Sarıfakıoğulları, konferansa konuşmacı olarak katılan GRÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Betül Karagöz Yerdelen’e teşekkür plaketi verdikten sonra kısa bir konuşma yaparak “15 Temmuz hain darbe girişimine maruz kalan milletimizi minnet ve şükranla yad ediyorum. 249 şehidimize rahmet diliyorum. Gazilerimize minnet ve şükran duygularımı sunuyorum. Gencecik öğrencimizin ifade tetiği gibi biz onur duyacağız ve affetmeyeceğiz 15 Temmuzu, yine 28 Şubatı, 12 Eylülü, yine 21 Mayısı unutmayacağız ve affetmeyeceğiz. Millet vicdanında ve bağımsız mahkemelerde yargılayacağız ve hesap verecekler. Biz kez daha şehitlerimizin huzurunda eğiliyorum. Teşekkür ederim” dedi.
 
Konferansın bitiminde Vali Harun Sarıfakıoğulları, GRÜ Rektör Vekili Prof.Dr.M.Serkan Soylu ve Konferansa Konuşmacı olarak katılan GRÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Betül Karagöz Yerdelen ile birlikte bir süre Rektörlük makamında sohbet etti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Şebinkarahisar'da Mesleki Yeterlilik Belge Töreni

DEVAMI

Okul Aile Birliğinden Ziyaret

Giresun Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Okul Aile Birliği başkan ve üyeleri Vali Harun Sarıfakıoğulları'nı makamında ziyaret etti.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 2599
Bu Ay : 16685
Bu Yıl : 24732
Toplam : 24732
Kayıt/Güncelleme: : 2761 / 27.11.2017

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır