Giresun Haber

Dereli'de Çalışmalar Hızlandı Yerel Haberler

Dereli'de Çalışmalar Hızlandı

Dereli Belediye Başkanı  K. Zeki Şenlikoğlu, Belediye ekipleri tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

İlçe genelinde dört bir koldan hizmet atağını sürdüren Belediye, bayram arefesinde çalışmalarını hızlandırdı.

 

Dereli’nin daha yaşanabilir bir ilçe olması için çalışmalarını sürdüren Başkan  Şenlikoğlu, ilk olarak Cumhuriyet Caddesi üzerinde sürdürülen kaldırım ve parke çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Şenlikoğlu, çalışmaların Ramazan Bayramı’na kadar tamamlanmasını istedi. İşçilerle bir süre sohbet eden Şenlikoğlu, buradaki incelemelerini noktalayarak rotasını Merkez Ulu Camii’ndeki çalışmalara yöneltti.

İlçenin en büyük ibadet merkezi Ulu Camii’nde sürdürülen geniş çaplı tadilatı yerinde inceleyen Şenlikoğlu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Dereli’nin çehresini değiştirmekte kararlı olduklarını ifade eden Şenlikoğlu, ilçe merkezindeki tarihin en büyük alt yapı yatırımının bittiğini anımsatarak, yakın süreçte mahallelerde alt yapı çalışmaların devam edeceğini sözlerine ekledi.

Altyapısı tamamlanan bölgelerde kaldırım ve parke çalışmalarını hızla tamamlayıp ilçeyi daha modern ve daha yaşanabilir hale getirmek üzere çalıştıklarını belirten Başkan  K. Zeki Şenlikoğlu, “ Uzun zamandan beri arzu ettiğimiz bir takım hizmetleri hayata geçirerek ilçemizin çehresini değiştiriyoruz. İlçemizde ikamet edenler, il dışından gelen hemşerilerimiz ve misafirlerimiz çalışmalar tamamlandığında şehir merkezimizin tamamen yenilendiğini görecekler. Merkez Ulu Camii’de, cadde ve sokaklarımız ile mahallelerimizde çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Bayramda ve bayram sonrasında çok kısa sürede hizmete açmayı planladığımız Ulu Camii ve Cumhuriyet Caddesi’ndeki çalışmaları sıkı takip altına aldık. Ulu Camii’nde sürdürülen geniş kapsamlı tadilatımız Zeytinburnu Belediyesi’nin büyük destekleriyle yapılmakta. Katkılarından dolayı Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat AYDIN’a şahsım ve Dereli halkı adına teşekkür ediyorum. Diğer camilerimizde de düzenleme ve şadırvan yenileme çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yapılan tüm çalışmalarda esnaf ve vatandaşlarımıza da ekiplerimiz ve bizlerle kurdukları iyi diyalogdan ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Giresun'da Gören Göz Cihazları Verildi

Gören Göz başvurusunda bulunan görme engellilere gören göz cihazları 24 Mayıs Perşembe günü Vali Harun Sarıfakıoğulları tarafından verildi.

DEVAMI

Yeni Yönetime Başarılar Diledi

Vali Harun Sarıfakıoğulları, 24 Mayıs Perşembe günü bazı sivil toplum kuruluş yetkililerini makamında kabul etti.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 669
Bu Ay : 28738
Bu Yıl : 39751
Toplam : 39751
Kayıt/Güncelleme: : 2676 / 01.05.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır