Giresun Haber

Vali Karahan, HUDER'in İftar Programına Katıldı Eğitim

Vali Karahan, HUDER'in İftar Programına Katıldı

Vali Hasan Karahan, Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER)’nin iftar programına katıldı.
 
HUDER’in 16 Haziran Perşembe günü, Giresun Liman Sahasındaki ALTIN POST adlı tur teknesinde verdiği iftar programına katılan Vali Karahan’ı tekneye gelişinde HUDER Genel Başkanı Av. Hüseyin Kaya  ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
 
Hoş, samimi bir ortamda geçen İftar yemeği sonrası bir konuşma yapan Vali Karahan, HUDER’in yeni bir oluşum olduğunu belirterek, “Ramazanınız mübarek olsun. HUDER yeni bir oluşum, yeni bir derneğimiz ama hızlı bir şekilde ülke çapında örgütlendiler ve şuanda da hizmetlerine devam ediyor. Burada bir tanışma iftarı düzenlendi. İnşallah diğer hayırlı işlerinde de başarılar diliyoruz. Sivil toplum öğütlerimiz önemli. Bizde devletimiz olarak onlara yardımcı oluyoruz. Halkla devlet arasında iletişimi sağlıyor. Ancak sivil toplumdan bizim beklentimiz gerçekten sivil olmaları. Herkese hayırlı akşamlar ve şimdiden hayırlı bayramlar” dedi.
 
İftara Vali Hasan Karahan, Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Kaya, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Baro Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, İl Jandarma Komutanı Ali İhsan Ersoy, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, HUDER Genel Başkanı Av. Hüseyin Kaya, HUDER Giresun Şube Başkanı Av. Nuri Karaman, dernek üyeleri, hakimler, bazı sivil toplum kuruluşu yetkilileri ve avukatlar katıldı. 

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 666
Bu Ay : 28735
Bu Yıl : 39748
Toplam : 39748
Kayıt/Güncelleme: : 2676 / 01.05.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır