Giresun Haber

Güce'de Ziyaret ve İnceleme Yerel Haberler

Güce'de Ziyaret ve İnceleme

Giresun Valisi Hasan Karahan,15 Haziran 2017 Perşembe günü Güce ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 
Kaymakamlığa gelişinde Kaymakam Mustafa Köleoğlu, Belediye Başkanı Aytekin Geçgel ve daire müdürleri tarafından karşılanan Vali Karahan, ilçede yapımı tamamlanan yeni hükümet konağı ve kapalı spor salonu ile yapımı devam eden belediye düğün salonu inşaatında incelemede bulundu.
 
İlk olarak yapımı tamamlanan ve taşınma işlemlerine başlanan yeni Hükümet Konağını inceleyen Vali Karahan, Kaymakam Köleoğlu’ndan bilgi aldı.
 
İnşaatına 2014 yılında başlanılan yeni hükümet konağının bodrum üzeri 5 katta toplam 1500 metrekare alana inşa edildiğini belirten Kaymakam Köleoğlu, binaya taşınma işlemlerinin en kısa zamanda tamamlanacağını kaydetti.
 
İlçenin son derece modern bir hizmet binasına kavuşmasından duyduğu memnuniyeti belirten Vali Karahan, hükümet konağındaki eksikliklerin ve taşınma işleminin bir an önce tamamlanarak hizmete girmesini istedi.
 
İlçede yapımı tamamlanan 300 kişilik kapalı spor salonunda da incelemede bulunan Vali Karahan, spor salonunun bir an önce Gençlik Spor İlçe Müdürlüğüne devri için gerekli yazışmaların yapılması talimatını verdi.
 
Yapımına 25 Şubat 2017 gibi başlanılan ve inşası devam eden Belediye Düğün Salonu inşaatında incelemede bulunan Vali Karahan, Belediye Başkanı Aytekin Geçgel’den bilgi aldı.
 
İhale sözleşmesine göre yer tesliminden itibaren 270 iş gününde tamamlanarak Kasım 2017’de teslim edilmesi planlanan düğün salonunun içinde misafirhane ve kafeteryanın da yer alacağını belirten Başkan Geçgel, inşaattaki çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve planlanan sürede tamamlanacağını söyledi.
 
Son olarak Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Karahan, Başkan Geçgel’den çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 342
Bu Ay : 4985
Bu Yıl : 4985
Toplam : 4985
Kayıt/Güncelleme: : 1293 / 20.04.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır