Giresun Haber

Vali Karahan Öğrencilere Karne Dağıttı Eğitim

Vali Karahan Öğrencilere Karne Dağıttı

Giresun Valisi Hasan Karahan, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Karne Dağıtım Töreni’ne katılarak öğrencilere karnelerini verdi.
 
İl genelinde  455 okulda 5 bin 660 öğretmen ve 70 bin 409 öğrenci için 2016-2017 Eğitim öğretim yılında ders zili 09 Haziran 2017 Cuma günü son kez çaldı.
 
İlimiz Merkez Çıtlakkale İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Vali Karahan anasınıfı başta olmak üzere tüm sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilere karnelerini verdi.
 
Karne dağıtım töreninde basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Vali Karahan “2016-2017 eğitim öğretim yılını çok şükür kazasız belasız tamamladık. Başarılı bir eğitim öğretim yılı yaşadık. Sakin ve huzurlu bir şekilde. Okullarımızda bugün tatil oluyor. Çocuklarımızın karnelerini verdik. Anaokulundan, liseye binlerce çocuğumuz bugün karnelerini aldı. Eğitim kalitemiz Giresun’da iyi bir seviyede, inşallah daha da iyi olacak. Gençlerimizden bu konuda tabii ki gayret bekliyoruz. Özellikle kitap okumalarını bekliyoruz, yaz tatilini bu şekilde değerlendirmelerini bekliyoruz. Eğitim camiamıza öğretmenlerimize, müdürlerimize, okul idarecilerimize, milli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Velilerimize destekleri için ayrıca teşekkür ediyoruz. İnşallah daha başarılı bir şekilde eğitim alanında Giresun’u temsile devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
Karne dağıtım törenine; Vali Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.    

       
 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Betonarme Demircisi Sınavı Yapıldı

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli sektörlerde çalışanlara yönelik zorunlu hale gelen Mesleki Yeterlilik Belgesi kapsamında Betonarme Demircisi sınavı yapıldı.

DEVAMI

Şebinkarahisar'da Mesleki Yeterlilik Belge Töreni

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 160
Bu Ay : 23645
Bu Yıl : 31692
Toplam : 31692
Kayıt/Güncelleme: : 2761 / 27.11.2017

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır