Giresun Haber

Mayıs Ayı Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı Siyaset

Mayıs Ayı Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

2017 yılı Mayıs ayı Kaymakamlar Toplantısı  Vali Hasan Karahan başkanlığında, Yeşilgiresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde yapıldı.
 
Bugün (09 Mayıs 2017 Salı) saat 11.00 de gerçekleştirilen toplantıda, toplantı gündemine dair konular hakkında Vali Karahan’a kaymakamlar ve ilgili kurum yetkilileri tarafından bilgi verildi.
 
Toplantının açılışında konuşan Vali Karahan, 2017 yılı Mayıs ayı rutin Kaymakamlar toplantısında,  toplantı gündeminde yer alan hususları görüşmek üzere bir araya geldiklerini belirterek “Mayıs ayının kaymakamlar toplantımız hayırlı olsun, başarılı geçsin inşallah. Geçen ay referandum süreci yaşadık. Vatandaşımız oyunu iradesini özgürce ortaya koydu. Yeni bir dönem başladı. İnşallah ülkemiz ve vatandaşlarımız için hayırlı olur. Tabiki bu sürecin başlamasında ve sorunsuzca nihayetlendirilmesinde kaymakamlarımız ve daire müdürlerimiz üzerlerine düşeni yaptılar. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu ay sezon açılıyor, KÖYDES çalışmaları başlıyor. Diğer yatırım faaliyetlerimizden başlayan projelerimiz hızlı bir şekilde devam ediyor.  Yine yaklaşan Ramazan ayı ile ilgili sosyal devletin gereği olarak hazırlıklarımız başladı. Sosyal yardımlaşma Vakıflarımızın bununla ilgili çalışmaları devam ediyor.” dedi.
 
Toplantıda; bir önceki toplantıda, yapılması kararlaştırılan işlerin hangi aşamada olduğu da ele alındı. Bundan sonra yapılması gereken çalışmalar ve alınması gereken önlemler konusunda görüşüldüğü toplantıda, ilçeler arasındaki koordinasyon ve başta KÖYDES projeleri olmak üzere ilimiz genelinde yapılan yatırımların gerçekleşme oranları gözden geçirildi. Gecikme yaşanan ve hiç gerçekleştirilmeyen yatırımların gerekçeleri hususunda yetkililer tarafından Vali Karahan’a bilgi sunuldu.
 
Toplantıda ayrıca; eğitim, sağlık, ulaşım başta olmak üzere devam eden diğer yatırımlarla, il genelindeki emniyet ve asayiş olayları hakkında bilgilendirmede bulunuldu.
 
Vali Hasan Karahan başkanlığında yapılan toplantıya; Vali Yardımcısı Recep Uzal, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, İl Jandarma Komutan Vekili ile ilgili kurum amirleri katıldı.
 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Belediye Meclisinde Şehitlere Saygı Duruşu

DEVAMI

Başkan Yakar'dan Ramazan Ayı Mesajı

Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, İslam alemi olarak 11 ayın sultanı Ramazan ayına girmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Hüseyin BIÇAK Konseri Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video
  • TV28 Tanıtım Jeneriği

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 497
Bu Ay : 55096
Bu Yıl : 540179
Toplam : 1054373
Kayıt/Güncelleme: : 7526 / 23.11.2016

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır