Smart Eczane Projesi Sağlık

Smart Eczane Projesi

İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal’ı makamında ziyaret eden 42. Bölge Giresun Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Mine Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Eczacıları Birliği (TEB) tarafından yürütülen ‘Smart Eczane-Akıllı Eczane Modeli’ Projesi hakkında bilgi verdiler. İlk olarak pilot bölgelerde başlayacak olan proje hakkında bilgi veren oda başkanı Erdoğan,  oluşturulacak yeni bir hizmet modeli ile eczacılık mesleğine artı bir değer kazandırılacağını söyledi. Erdoğan, “Bu projenin ana amacı eczacılık hizmetlerinde sürekli mesleki gelişimi ve hizmet sunumunda kaliteli yeni bir eczacılık hizmet modelini hayata geçirmektir” dedi. Oda başkanı, projenin öngördüğü gibi sunulan ve sunmak istenilen eczacılık hizmetlerine ilişkin bilgilenme, tartışma ve değerlendirme ortamı sağlayan çalıştaylarda Sağlık Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Maliye Bakanlığı, eczacılık fakülteleri, Türk Eczacıları Birliği ve Türk Eczacıları Birliği Eczacılık Akademisi’nden temsilciler ve uzmanların katılımı ile. 4 çalışma grubu oluşturulduğunu, projenin ilerleyen faaliyetleri için önemli değerlendirmeler yapıldığını sözlerine ekledi.
İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal, ziyaretleri ve verdikleri bilgiler için 42. Giresun Eczacılar Odası Başkanı Ecz. Mine Erdoğan’a ve oda yöneticilerine teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Giresun'da Gıda Denetimleri Devam Ediyor

DEVAMI

Eş Zamanlı Uygulama

Görele Belediyesi İtfaiye ve Zabıta teşkilatının destek verdiği Op. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesinde yapılan yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 79
Bu Ay : 434
Bu Yıl : 434
Toplam : 434
Kayıt/Güncelleme: : 355 / 25.03.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır