Çoruh Edaş'ın Yatırım Çalışmaları Devam Ediyor Yerel Haberler

Çoruh Edaş'ın Yatırım Çalışmaları Devam Ediyor

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü günümüz teknolojisine uygun, kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti sunabilmek hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği yatırım çalışmaları devam ediyor…

 

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş., yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek abonelerine daha verimli ve kesintisiz hizmet veriyor. Zorlu arazi koşullarına karşın özverili ekipleriyle çalışmalarını aralıksız sürdüren Çoruh EDAŞ, faaliyet bölgesinde köylerden mezralara her alana modern elektrik dağıtım teknolojisini taşıyor.

 

Giresun ili Keşap İlçesi şehir merkezine 12 kilometre mesafede bulunan
Yünlüce Köyü’nün elektrik şebekesi bir adet trafo üzerinden enerji almaktayken yaşanan nüfus artışına bağlı olarak bölgedeki elektrik şebekesinin teknik kapasiteyi karşılamadığının tespit edilmesi üzerine Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü harekete geçti.

 

Saha etüt ve projelendirme işlemlerinin ardından çalışmalarına başlayan Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, köyü enerjilendiren mevcut trafonun yük dağılımını inceleyerek yerini değiştirdi. Bölgeye bir adet ilave trafo tesis edilmesi ile çalışma güzergâhı boyunca yaklaşık 1,6 kilometrelik hat güzergâhı üzerindeki alçak gerilim şebekesi de yenilenerek bölge yeniden aydınlatıldı.

 

Kesintisiz ve kaliteli enerji hedefine emin adımlarla ilerlemekte olan Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü Yetkilileri, şehrin muhtelif yerlerinde elektrik şebekesi yenileme çalışmalarına aralıksız olarak devam edeceğinin altını çizerken yenilenen elektrik şebekesi çalışmalarında gösterdikleri anlayış için Yünlüce Köyü sakinlerine teşekkürlerini iletti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erdal Özdemir'den Açıklamalar

Sosyal güvenlik, toplumun zor durumda olan bireylerine yardım edilmesini daha iyi durumda olan kişilerin vicdanına veya yardımına bırakmayarak, toplumsal dayanışmayı kurumsal ve düzenli işler hale getirmekte ve tüm ülke vatandaşlarına hak olarak sunmaktadır. Sosyal güvenlik sistemi vatandaşlara hayatları boyunca sağlık hizmeti vermeyi, asgari bir gelir düzeyi sağlamayı ve kişileri mesleki, fizyolojik ve sosyo-ekonomik nitelikteki risklere karşı korumayı ve bu risklerden doğan zararları gidermeyi amaçlayan sistemdir.

DEVAMI

Belediye Meclisi Toplandı

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 466
Bu Ay : 2861
Bu Yıl : 2861
Toplam : 2861
Kayıt/Güncelleme: : 1000 / 04.12.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır