Amatör Spora Destek Spor

Amatör Spora Destek

Giresun Belediyesi tarafından merkez ilçe Amatör Kulüplerine destek mahiyetinde verilen malzeme v.b. ihtiyaçlar ile ilgili Giresun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen ve Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun da katıldığı programda merkez ilçede faal 22 Amatör Kulüplere toplamda 396 adet olmak üzere eşofman dağıtımı yapıldı.

Giresun ASKF Başkanı Sinan Işık, amatöre vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

ASKF tarafından düzenlenen programda konuşan Başkan Aytekin Şenlikoğlu, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirterek şunları söyledi; “Amatöre gönül vermek, amatör ruhu taşımak ile başlar. Sizler, gönül verdiğiniz bu kulüpleri daha iyi yerlere taşıyabilmek için farklı liglerde mücadele ediyorsunuz. Bizlerde belediye olarak sizlerin bu konuda her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bütçelerimizin el verdiği ölçüde sizlere katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu yıl merkez ilçemizdeki 22 kulübe mazot yardımı ve eşofman temini gerçekleştirdik. Tüm kulüplerimizin başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından ASKF Başkanı Işık, Başkan Şenlikoğlu’na amatöre yaptığı katkılarından dolayı teşekkür şilti takdim etti.

Daha sonra salonda bulunan kulüp temsilcilerine temsili olarak eşofman takımları Başkan Aytekin Şenlikoğlu, Başkan Yardımcısı Osman Öden, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut ve ASKF Başkanı Sinan Işık tarafından teslim edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Giresunspor Başkanı Sacit Ali Eren Açıklamalarda Bulundu

Sezona Teknik Direktör Erkan Sözeri ile başladıklarını hatırlatan Başkan Sacit Ali Eren, "İyi bir kamp dönemi geçirdik ama üst üste kötü sonuçlar alınca hoca ile yollarımızı ayırdık ve Hakan Kutlu ile anlaştık. Geçirdiğimiz kısa süreli adaptasyon sürecinin ardından takımımız yeni yeni oturdu. Daha iyi yerlere geleceğiz inşallah

DEVAMI

Giresunspor 1 - 0 Adanademirspor

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 449
Bu Ay : 2844
Bu Yıl : 2844
Toplam : 2844
Kayıt/Güncelleme: : 1000 / 04.12.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır