Çoruh Edaş'tan Bir Farkındalık Daha Yerel Haberler

Çoruh Edaş'tan Bir Farkındalık Daha

Tüketicilerine kesintisiz enerji sunma dinamiğinde şehrin en ulaşılması zor noktalarına varıncaya kadar hizmet götüren Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü, trafik bilgilerini tazelemek, sürüş tekniklerini geliştirmek için temel trafik kuralları eğitimini farkındalıkları arasına ekledi…

 

Çalışanlarının tecrübe ve yaşam kalitesini arttırma bilinci ile düzenli olarak eğitimlerine devam eden Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü, İl Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Yetkililerini ağırladı.

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü çalışanlarına; trafik işareti ve işaretçileri, şerit daraltma ve bayrakçı eğitimi, güvenli sürüş teknikleri, emniyet kemeri kullanımı gibi temel başlıklarda eğitim verildi.

Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü, trafik kavramı farkındalığını arttırma temeline katkı sunan Giresun Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü Yetkililerine teşekkürlerini iletti.

 

 

Çoruh EDAŞ Kurumsal İletişim Yöneticiliği

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erdal Özdemir'den Açıklamalar

Sosyal güvenlik, toplumun zor durumda olan bireylerine yardım edilmesini daha iyi durumda olan kişilerin vicdanına veya yardımına bırakmayarak, toplumsal dayanışmayı kurumsal ve düzenli işler hale getirmekte ve tüm ülke vatandaşlarına hak olarak sunmaktadır. Sosyal güvenlik sistemi vatandaşlara hayatları boyunca sağlık hizmeti vermeyi, asgari bir gelir düzeyi sağlamayı ve kişileri mesleki, fizyolojik ve sosyo-ekonomik nitelikteki risklere karşı korumayı ve bu risklerden doğan zararları gidermeyi amaçlayan sistemdir.

DEVAMI

Belediye Meclisi Toplandı

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 487
Bu Ay : 2882
Bu Yıl : 2882
Toplam : 2882
Kayıt/Güncelleme: : 1000 / 04.12.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır