Sanayi Sitesinde Başlatılan Çalışmaları İnceleme Yerel Haberler

Sanayi Sitesinde Başlatılan Çalışmaları  İnceleme

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Belediyesi tarafından geçtiğimiz haftalarda Büyük Sanayi Sitesinde başlatılan çalışmaları,  yakından takip ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Yapılan ziyaret ve incelemeler ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sanayi sitemizin şehrin can damarı olduğunu, buradaki esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ederek bir takım sorunları yerinde görüp ve değerlendirmelerde bulunarak, belediye olarak esnafımızın her zaman yanlarında olduğunu ifade etti.

Şenlikoğlu sözlerine şöyle devam etti: “ Sanayi Kooperatif Başkanımız tarafından sanayimizin genel durumu hakkında bilgiler aldık. Belediye olarak sanayi esnafımız ile ilgili bizlere gelen sorun ve sıkıntıları değerlendiriyoruz ve taleplerin giderilmesi için her zaman çalışıyoruz. Geçtiğimiz haftalarda dere boyunca kaldırımların yeniden düzenlenmesi için çalışmalar başlattık. Büyük bir bölümü tamamlanan çalışmalarımız devam ediyor. Diğer bir çalışmamızda sanayi sitesine ulaşımı kolaylaştıracak yeni alternatif yol açma çalışması olacak. Sanayi sitesinin arka kısmında yeni bir yol açma çalışması yapmayı planlıyoruz. Açılacak yol sanayimizi direk Nihatbey Caddesi’ne bağlayacak. Bu çalışmamıza da kısa sürede başlayarak hayata geçireceğiz.”

Başkan Şenlikoğlu’na yapmış olduğu incelemeler sırasında Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Muammer Usta, Fen İşleri Müdürü Ergun Altıyaprak ve bazı meclis üyeleri eşlik etti.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 519
Bu Ay : 9016
Bu Yıl : 9016
Toplam : 9016
Kayıt/Güncelleme: : 1445 / 12.11.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır