Başkan Şenlikoğlu; Çalışanlarımızla Beraber Bir Bütünüz Yerel Haberler

Başkan Şenlikoğlu; Çalışanlarımızla Beraber Bir Bütünüz

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Su Kanalizasyon Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü birim yetkilileri ve çalışanları ile bir araya geldi.

Birim ziyaretlerine devam eden Başkan Şenlikoğlu, alın teriyle işine emek verenin her zaman yanındayım mesajı verirken en büyük hedefinin Giresun’un büyüyüp gelişmesi olduğunu söyledi.

Başkan Şenlikoğlu yaptığı konuşmada; ‘’Hepinize şehrimizin gelişmesi adına göstermiş olduğunuz gayretli çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum. Bizlerin tek derdi şehrimizin gelişimine katkı sağlayıp marka şehir unvanına sahip daha modern bir şehir oluşturmak. Buna vesile olacak en büyük etken tüm birim ve çalışanlarımızın sadece elini değil gövdesini de taşın altına koyarak birlik beraberlik içerisinde çalışmasıdır. Şehrimiz için çalışan, emek veren bütün işçilerimizin yanındayım. Ben hiç kimsenin siyasi görüşüyle ilgilenmem, alın teri ile işi yapıyor mu yapmıyor mu ona bakarım. Hep birlikte Giresun halkına hak ettiği hizmeti vermek için var gücümüzle çalışacağız. Şehrimizin alt yapı anlamında ciddi sorunları var geçtiğimiz günlerde bunu çok net gördük. Alt yapımızdaki eksiklikleri gidereceğiz. Bu konuda Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimizle birçok noktada kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.’’ diye konuştu.

Başkan Şenlikoğlu toplantıların ardından Başkan Yardımcısı Şerafettin Vurgun, Su ve Kanalizasyon Müdürü Sedat Karabıçak ve İtfaiye Müdürü Tahsin Avcı ile görüşme yaptı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 132
Bu Ay : 1215
Bu Yıl : 1215
Toplam : 1215
Kayıt/Güncelleme: : 727 / 18.10.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır