Görele Belediyesinden Yaz Turnuvası Spor

Görele Belediyesinden Yaz Turnuvası

Görele Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan ve Görelespor’un eski futbolcularından olan kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Samiddin Şahin’in isminin ölümsüzleştirileceği ‘Yaz Futbol Turnuvası’nın kuraları çekildi.

Görele Belediyesi Meclis Toplantı salonunda yapılan kura çekimine her takımdan birer temsilci katıldı.

Görele Belediye Başkanı  Tolga Erener, bu yıl altıncısı düzenlenecek olan ‘Yaz Futbol Turnuvası’nda Görelespor’un eski futbolcularından olan ve kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Samiddin Şahin’in isminin ölümsüzleştirileceğini söyledi.

Amaçlarının “Samiddin Şahin” Yaz Futbol Turnuvası sayesinde birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirten Belediye Başkanı  Tolga Erener, “Takımlar arasında kimi zaman tatlı çekişmeler yaşansa da yine de birlik ve beraberlik içerisinde geçeceğini umduğumuz, asıl amacımızın da bu doğrultuda olduğu bir turnuva hedefledik. Bu turnuvamızın şuanda altıncısını gerçekleştireceğiz. Her yıl düzenlediğimiz turnuvamıza ilçemiz sporuna büyük katkıları olan kişilerin isimlerini veriyoruz. Bu seferde kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Samiddin Şahin’in ismini ölümsüzleştirmeyi hedefledik. Spor kardeşlik ve dostluk demektir, kaynaşma, birlik, beraberlik demektir. Bu bağlamda takım oyuncularımız ve taraftarlarımızdan da beklentimiz tüm sporseverlere örnek bir futbol karşılaşmaları, sergilemeleri yönünde olacaktır. Ben turnuvamızda yer alacak takımlara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Toplam 15 takımın yer alacağı turnuva 5 Temmuz’da sona erecek. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara çeşitli hediyelerle, ödül verilecek.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Giresunspor Görelespor İle Eşleşti

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu Kura Çekimi gerçekleşti. Çekilen kura sonucunda Giresunspor 3. Eleme Turu'nda şehrimizin takımlarından Görelespor eşleşti. Karşılaşma tek maç eleme usulüne göre 24-25-26 Eylül tarihlerinde Görele 13 Şubat Stadı'nda oynanacak.

DEVAMI

Erkan Sözeri İle Yollar Ayrıldı

Giresunspor kulübünden yapılan açıklamada.Teknik Direktör Erkan Sözeri ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine vermiş olduğu emeklerden ötürü teşekkür ederiz.denildi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 228
Bu Ay : 7414
Bu Yıl : 7414
Toplam : 7414
Kayıt/Güncelleme: : 1181 / 15.09.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır