Görele Belediyesinden Yaz Turnuvası Spor

Görele Belediyesinden Yaz Turnuvası

Görele Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan ve Görelespor’un eski futbolcularından olan kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Samiddin Şahin’in isminin ölümsüzleştirileceği ‘Yaz Futbol Turnuvası’nın kuraları çekildi.

Görele Belediyesi Meclis Toplantı salonunda yapılan kura çekimine her takımdan birer temsilci katıldı.

Görele Belediye Başkanı  Tolga Erener, bu yıl altıncısı düzenlenecek olan ‘Yaz Futbol Turnuvası’nda Görelespor’un eski futbolcularından olan ve kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Samiddin Şahin’in isminin ölümsüzleştirileceğini söyledi.

Amaçlarının “Samiddin Şahin” Yaz Futbol Turnuvası sayesinde birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirten Belediye Başkanı  Tolga Erener, “Takımlar arasında kimi zaman tatlı çekişmeler yaşansa da yine de birlik ve beraberlik içerisinde geçeceğini umduğumuz, asıl amacımızın da bu doğrultuda olduğu bir turnuva hedefledik. Bu turnuvamızın şuanda altıncısını gerçekleştireceğiz. Her yıl düzenlediğimiz turnuvamıza ilçemiz sporuna büyük katkıları olan kişilerin isimlerini veriyoruz. Bu seferde kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Samiddin Şahin’in ismini ölümsüzleştirmeyi hedefledik. Spor kardeşlik ve dostluk demektir, kaynaşma, birlik, beraberlik demektir. Bu bağlamda takım oyuncularımız ve taraftarlarımızdan da beklentimiz tüm sporseverlere örnek bir futbol karşılaşmaları, sergilemeleri yönünde olacaktır. Ben turnuvamızda yer alacak takımlara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Toplam 15 takımın yer alacağı turnuva 5 Temmuz’da sona erecek. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara çeşitli hediyelerle, ödül verilecek.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Judo Hakemlerimize Görev

Judo Hakemlerimiz İsmet Midillioğlu ve Bedirhan Midillioğlu'na 21-22-23-Haziran 2019 tarihlerinde Tokat?ta Yapılacak olan 1.Uluslararası Top çam Judo Turnuvasında görev verildi. Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, Özbekistan ve Tacikistan olmak üzere toplamda 350 Sporcunun katılım sağlayacağı Turnuvada; Giresun?umuzu Defalarca sporcu Olarak temsil eden Genç Hakemlerimiz İlimizin İsmini Hakem olarak Duyurmaya devam ediyorlar Midillioğul?larına Görevlerinde başarılar dileriz.

DEVAMI

Görele Belediyesi Yaz Futbol Turnuvası

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Bu Yıl : 1
Toplam : 1
Kayıt/Güncelleme: : 1 / 27.06.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır