550 Köyümüze Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz Yerel Haberler

550 Köyümüze Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz

Vali Harun Sarıfakıoğulları, 15 Nisan Pazartesi günü 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucu İl Genel Meclisi üyeliğine seçilen meclis üyelerini kabul etti.

Valilik Toplantı Salonunda İl Genel Meclisinin yeni üyelerini kabul eden Vali Sarıfakıoğulları, seçimlerdeki başarılarından dolayı kutlayarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

31 Martta geçekleştirilen seçimlerin hem ilimize hem de ülkemize hayırlı olmasını temennisinde bulunan Vali Sarıfakıoğulları, “ Seçim sonuçları hepimize hayırlı olsun. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi olarak 550 köyümüze hizmet vermeye devam edeceğiz.  Hizmetlerimiz sadece alt yapı hizmetleri ile sınırlı değil. İl özel idaresinin yetki ve sorumluluk sahası içerisinde sosyal kültürel sağlık olmak üzere bütün alanlarına nüfus edeceğiz.  Ben bu vesileyle daha önce İl Genel Meclisimizde görev almış bütün arkadaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. İl Genel Meclisinin ilimizin kalkınmasındaki yeri tartışılmaz. El birliği içerisinde sizlerle beraber ilimizin gelişmesine, kalkınmasına katkı sağlayacağımız hizmet üreteceğiz. Yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda 10 yıl Özel Kuvvetlerde bordo bereli olarak görev yapan İl Genel Meclisi yeni üyesi Ömer Cebeci kaleme aldığı “Şemdinli’de İsimsiz Kahramanlar” adlı kitabını Vali Sarıfakıoğulları’na takdim etti.

Ziyaretin ardından önümüzdeki 5 yıl süreyle görev yapacak olan İl Genel Meclisi Meclis Başkanını da seçeceği ilk toplantısını yapmak üzere Valilik Konferans Salonunda toplandı.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Mursi İçin 81 İl ve İlçelerinde Gıyabında Cenaze Namazı

DEVAMI

Başkan Şenlikoğlu; Çalışanlarımızla Beraber Bir Bütünüz

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 33
Bu Ay : 9079
Bu Yıl : 9079
Toplam : 9079
Kayıt/Güncelleme: : 1398 / 12.06.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır