Giresunspor'un Kuruluşunun 52. Yıl Dönümü Kutlandı Spor

Giresunspor'un Kuruluşunun 52. Yıl Dönümü  Kutlandı

 

Giresunspor'un   kuruluşunun 52. yıl dönümü  kutlandı.


Giresunspor kulübünden yapılan etkinlikle ilgili şu açıklamalar yapıldı.

Ulu çınarımız Giresunspor’umuz, kuruluşunun 52. yıl dönümünü kutladı.
Gazi Caddesi Debboy mevkiinden Atatürk Meydanına yürüyüşle başlayan 52. yıl kutlama etkinliklerimize Kulüp Başkanımız Sayın Sacit Ali Eren; Vali’miz Sayın Harun Sarıfakıoğlları, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Fahri Aktaş, Belediye Başkanımız Sayın Aytekin Şenlikoğlu, yöneticilerimiz, futbolcularımız, taraftarlarımız, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldılar.
Atatürk Anıtına çelengimizin konulmasının ardından söz alan Kulübü Başkanımız Sacit Ali Eren, burada yaptığı konuşmada, göreve başladıkları ilk günden bu yana kulübü gerek mali gerekse de sportif anlamda başarılı kılmak için yoğun bir çaba içerisinde olduklarını söyledi.
Başkanımız Eren konuşmasında; “Ulu Çınar Giresunspor’umuzun 52. Kuruluş yıldönümü etkinliklerine hepiniz hoş geldiniz. Biliyorsunuz bizler 2019 yılının ilk günlerinde iş başına gelmiş bir yönetimiz. Göreve başladığımız ilk günden bu dakikaya kadar gerek ben gerekse de yönetim kurulumuzda yer alan değerli çalışma arkadaşlarım Giresunspor’u gerek mali gerekse de sportif anlamda başarılı kılmak için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Bugün burada 52. kuruluş yıldönümümüzü kutlamanın onurunu yaşamaktayız. Kalbi Giresunspor için çarpan tüm Giresunlular için en gururlu gün 9 Nisan’dır. Kulübümüz profesyonel hayata geçtiği 1967 senesinden bu yana büyük bir dayanışma içerisinde ve dimdik ayaktadır. Bugün 52 yaşına ‘merhaba’ diyen Giresunspor’umuz yaşattığı gelenekleriyle ve Türk futboluna kazandırdığı değerleriyle her anlamda Türkiye’nin saygısını kazanmış büyük bir camiadır. 
Şu da unutulmamalıdır ki Giresunspor şüphesiz en büyük gücünü Giresunlulardan ve taraftarlarından almaktadır. Bizler Giresunspor’u yöneten kişiler olarak temsil ettiğimiz camiamızın şanlı tarihine yakışır bir şekilde bundan sonra da hep beraber omuz omuza vererek, yılmadan ve büyük bir azim içerisinde her anlamda başarılı kılmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ulu Çınarımız Giresunspor’umuzun 52. Kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katıldığınız için hepinize ayrı- ayrı teşekkür ederim. Bize destek olan herkese Giresunlulara, Dünyadaki bütün Giresunsporlulara, Çotanak taraftarlarımıza
Kulübümüzün yaşaması için bizlere katkı sunan değerli sponsorlarımıza, değerli Giresun halkına ve kulübümüzün bugünlere gelmesinde emeği bulunan kulüp başkanlarına, yöneticilere şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca Giresunspor’umuzun başarısı için emek sarf eden ve ebediyete intikal eden başkan ve yönetici büyüklerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Gerek kulüp personellerimiz, gerek teknik heyetimiz, futbolcularımız, gerek amatör branşlarımız ve gerekse de biz yöneticiler Giresunspor’u her platformda temsil ettiğimiz armayı her platformda en üst seviyeye taşıyacağımıza söz veriyoruz.
Bu vesileyle Giresunspor’umuzun 52. kuruluş yıl dönümünü bir kez daha kutluyor, geldiğiniz için hepinize şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.
52. Kuruluş yıldönümü etkinliklerinde söz alan Giresun Belediye Başkanı Sayın Aytekin Şenlikoğlu Çotanaklara başarılar dilerken Giresun Valisi Sayın Harun Sarıfakıoğulları ise bu sene ekilen tohumların meyvesini vereceğini ve Giresunspor’un gelecek sezon Süper Ligin en büyük adaylarından biri olacağını dile getirdi. 
Öte yandan etkinliğin son bölümünde kısa bir değerlendirme yapan Giresunspor Kulübü eski Başkanı Sayın Mustafa Temel Bozbağ da ligin bitimine sadece altı haftanın kaldığını ve bu süreçte herkesin Sacit Ali Eren başkanlığındaki yönetime destek olması gerektiğini söyledi.
Diğer taraftan Giresun Belediyesi bando ekibinin çaldığı Giresunspor marşı törene katılan herkes tarafından coşku içerisinde okunurken kutlama etkinliğimiz hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Plaj Futbolu İçin Geri Sayım

Giresunumuzun değerlerinden, eğitim ve hakem camiasının önemli bir ismi olan Şafak Baykan anısına düzenlenecek turnuva Türkiye Futbol Federasyonu?nun belirlemiş olduğu plaj futbolu kural ve statüsüne göre yapılacak.

DEVAMI

Giresunspor'u Hak Ettiği Yere Getireceğiz

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresunspor?a yeni sezonda başarılar dileyerek, duygu dolu mesajlar verdi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 43
Bu Ay : 554
Bu Yıl : 554
Toplam : 554
Kayıt/Güncelleme: : 489 / 21.08.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır