Şenlikoğlu; Sizin Garantiniz Benim! Siyaset

Şenlikoğlu; Sizin Garantiniz Benim!

Cumhur İttifakı Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu çok önemli açıklamalar yaptı.

Şenlikoğlu şöyle konuştu;”Şehrimizin geleceğini düşünerek, tüm hemşehrilerimle sımsıkı bir bağ kurduk ve gönül birlikteliği ile yolumuza devam ediyoruz. Farklı görüşte olan arkadaşlarımız olabilir, farklı siyasi partiler olabilir ama bizim önceliğimiz şehrimizin hizmet almasıdır.

Bakın; Belediyede ekmek parası için çalışan kardeşlerimiz var.Ailelerinin geçimlerini idam eden arkadaşlarımız var. Her zaman söyledim yine tekrar ediyorum. O arkadaşlarıma da sesleniyorum, sizin garantiniz benim!

Bizi başkaları ile karıştırma çabalarına girenlere sesleniyorum! Aytekin Şenlikoğlu helali ile, alınteri ile işini yapan, ekmeğini kazanan kimsenin hakkını yemez!Kimseyi ekmeğinden etmez! Kimseyi işten çıkarmaz!

Bu maksatlı söylemleri  kimin çıkardığını biz biliyoruz.Böyle ucuz ve gayri ahlaki ithamlarda ve iftiralarda bulunmak tam manasıyla bel altı siyasi hamlelerdir. Biz kimseyi bir takım ayak oyunları ile o partiye oy verdin, bu partiye oy verdin diye hiç bir zaman ötekileştirmedik, konumunu etkilemedik. Sokakta hamdolsun her görüşten hemşehrilerimiz bizi bağrına basıyor, kucaklıyor. Biz Yaratılanı,Yaratandan ötürü seviyoruz çünkü.Biz herkesin başkanı olacak ve herkesin teminatı olacağız.Bu çok net bir şekilde bilinmelidir.Biz bu şehri hizmete bağacak ve yanında önemle vurgu yaptığımız gönül belediyeciliğini getireceğiz. Biz bu şehrin çocuklarının, evlatlarımızın, çalışanlarımızın bir daha sıkıntı yaşamamaları için göreve soyunduk.

Kurumsal bir düzen ve işleyen , aksamayan, mükemmel bir yapı yaratmak için sorumluluk aldık. Bizim olduğumuz yerde kaos, bizim olduğumuz yerde belirsizlik, bizim olduğumuz yerde dram ve hayal kırıklığı olmaz .Biz Belediyeciliğin kitabını yazdık ve bu kitabı hamdolsun tüm Türkiyede herkese örnek çalışmalar diye gururla okutuyoruz. Bizim tek gayemiz şehrimize hizmet sunmak. Asıl olan mevzu Giresun ise gerisi teferruattır . İnşallah bu şehir için hep birlikte gerekeni yapacağız. Birlik ve beraberliğimizi her daim muhafaza edeceğiz.” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 96
Bu Ay : 6384
Bu Yıl : 6384
Toplam : 6384
Kayıt/Güncelleme: : 1445 / 12.11.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır