Sönmez Caddesi Yeni Yüzüne Kavuşuyor Yerel Haberler

Sönmez Caddesi Yeni Yüzüne Kavuşuyor

Giresun Belediyesi daha iyi ve yaşanabilir bir Giresun için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
 
Belediye tarafından şehir genelinde her gün farklı alanlarda yeni çalışmalar yapılıyor. Kent sakinlerine daha iyi ve kaliteli hizmet üretebilmek için çalışmalarına 24 saat devam eden Giresun Belediyesi alt yapı, üst yapı, park, çevre temizlikleri ve birçok farklı alanlarda hizmet üretmeye devam ediyor.
 
Giresun Belediyesi son olarak Çıtlakkale Mahallesi Sönmez Caddesi için hazırlanan proje hayata geçiriliyor. Cadde üzerinde ki mevcut kaldırımların yenileme çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar belirli program dâhilinde devam ediyor.
 
Bölgede yapılan çalışmalar hakkında bazı bilgiler veren Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri şunları söyledi; “Daha iyi ve yaşanabilir bir Giresun için çalışıyoruz. Belirli program dâhilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son olarak Çıtlakkale Mahallesi Sönmez Caddesi üzerinde bulunan kaldırımların yenilenmesi için çalışmalara başladık. Çalışmalar kapsamında ilk etapta mevcut kaldırımların söküm işlemleri yapıldı. Alt zemin düzenlemesinin ardından bordür taşlarının yerleştirilmesine başlandı. Yürüyüş yolu, bisiklet yolu, engelli yolu olarak düzenlediğimiz yol boyunca aydınlatma ve oturma gurupları yapılacak. Kısa sürede tamamlanması planlanan çalışmaların ardından Sönmez Caddesi yenilenen hali ile vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.”

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 312
Bu Ay : 1614
Bu Yıl : 1614
Toplam : 1614
Kayıt/Güncelleme: : 594 / 24.05.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır