Sosyal Belediyeciliğin Sorumluluklarını Yerine Getiriyoruz Yerel Haberler

Sosyal Belediyeciliğin Sorumluluklarını Yerine Getiriyoruz

Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Keşap Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür "2014 den beri Sosyal Belediyeciliğin Sorumluluklarını Yerine Getiriyoruz" 
 
Başkan Emür, "Vatandaşlarımızı mahallelerinde ve evlerinde, esnaflarımızı ve iş insanlarımızı ise iş yerlerinde ziyaret ediyoruz. Bugünde  Atatürk Caddesi esnaflarını ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik" dedi. 
 
Ziyaret sonrası şu ifadeleri kullandı. "Hemşehrilerimiz kendilerini ziyaret edip, talep ve şikayetlerini dinlediğimiz için gönüllerinden geçen tüm duyguları samimiyet ile dile getiriyor. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler de en küçük sorununu bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere bilgi veriyoruz. Birebir halk ve esnaf ziyaretleri yaparak yoğun şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  
 
Biz 2014 den beri Sosyal belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Keşap'ı yaşanabilir bir ilçe haline el birliği ile getirdik. Bundan sonraki süreçde hizmetlerimiz devam edecek. Her fırsatta esnaflarımızla bir araya gelip sorunlarını can kulağı ile dinliyoruz. 
Yapacağımız çalışmaları beraber istişare edip, ortak hareket ediyoruz. Esnafımızı önemsiyoruz, onlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz" dedi.
Başkan Emür'ün, yaptığı esnaf ve vatandaş ziyaretine AK Parti Keşap İlçe Teşkilat Başkanı Samet Küçük, AK Partili Keşap Kadın Kolları Başkanı ve AK parti Keşap Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Saliha Bıçakçı, SKM Başkanı Kemal Kasap, Ak Parti Keşap Gençlik Kolları Başkanı Aziz Kalafat, AK Parti Keşap Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Nuray Kılıç ve teşkilat üyeleri katıldı.  
 
Esnaf ve vatandaşlar Başkan ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 289
Bu Ay : 1591
Bu Yıl : 1591
Toplam : 1591
Kayıt/Güncelleme: : 594 / 24.05.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır