Özkaya'ya Veda Yemeği Yerel Haberler

Özkaya'ya Veda Yemeği

Vali  Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Orman Bölge Müdürlüğü görevinden, Orman Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Mustafa Özkaya için düzenlenen veda yemeğine katıldı.
 
Mustafa Özkaya’nın Giresun Orman Bölge Müdürü olarak görev yaptığı 356 günlük süre içerisindeki çalışmalarının anlatıldığı bir sununun gerçekleştirildiği yemekte oldukça duygusal anlar yaşandı.
 
Yemekte bir konuşma yapan Vali Harun Sarıfakıoğulları, “Yaklaşık 1 hafta önce DOKAP Başkanı Ekrem Yüce’yi uğurladık, sonra DSİ Trabzon Bölge Müdürünü Genel Müdür Yardımcısı olarak uğurladık, şimdi de Giresun Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya’yı Genel Müdür Yardımcısı olarak uğurluyoruz. Mutluluk duydum. Hem kendileri, hem teşkilatlarımız, hem de memleketimiz ve milletimiz için hayırlara, yeni ve güzel çalışmalara vesile olur. Bir yıllık sürede buradaki ekiple Bölge Müdürümüz çok güzel işlere imza attı. Takdire şayan çalışmaları bizzat koordine ve idare etti. Biz de kendilerine destek olmaya çalıştık. Kendisindeki istek, azim ve şevki bizzat hisseden insanlardanım. Hem Kurumum adına hem de şahsım adına kendisine teşekkür etmek istiyorum. Sadece kendisine değil, ailelerine ve siz değerli çalışma arkadaşlarına da teşekkür ediyorum.  İl ve İlçelerde Orman teşkilatında çalışanların heyecanlarına hep tanık oldum. Genel Müdür Yardımcısı olarak Mustafa Özkaya’nın bu heyecanı ve başarıyı tüm teşkilatta daha ilerilere taşıyacağına eminim, gönülden inanıyorum. Ben yolu açık olsun diyorum ve kendilerine İlimiz için göstermiş olduğu, sarf ettiği emekten dolayı tebrik ediyorum” dedi.
 
Giresun’daki hizmetleri anısına Vali Harun Sarıfakıoğulları tarafından Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya’ya plaket ve hediye verildi.
 
Özkaya için düzenlenen veda yemeğine; Vali Harun Sarıfakıoğulları ve eşi  Dr. Aliye Serpil Sarıfakıoğulları ile Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Tarım ve Orman İl Müdürü Dr. Muhammet Angın, Doğa Koruma ve Milli Parklar Giresun Şube Müdürü Ertan Kuduban, Toç Bir-Sen Genel Başkan Vekili Sabri Kızılkaya ve Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Ethem Gürsoy, Giresun Orman Bölge Müdürlüğü ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Giresun Şube Müdürlüğü personelleri ile sendika ve sivil toplum temsilcileri katıldı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 316
Bu Ay : 12672
Bu Yıl : 12672
Toplam : 12672
Kayıt/Güncelleme: : 1429 / 15.04.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır