Uluslararası Bisikletçilere Ödül Spor

Uluslararası Bisikletçilere Ödül

 Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Uluslararası Karadeniz Bisiklet Turu, Rize-Giresun etabında dereceye giren bisikletçilere ödüllerini verdi.
 
Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanlığı ve UCI (Uluslararası Bisiklet Birliğinin) 2018 yılı faaliyet programında yer alan 2.2 Tour of Black Sea (Uluslararası Karadeniz Turu ) 28-29 Eylül 2018 tarihlerinde Rize ilinden başlayarak Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun illerinde yapılacak.
 
Toplam 12 ülkeden 17 takım ve 100 sporcunun katıldığı bisiklet turunun ikinci gününde bisikletçiler, Karadeniz Sahil Yolu güzergahında Rize-Giresun etabında pedal çevirdi.
 
Rize’den başlayan ve 28 Eylül 2018 tarihinde saat 13.30 da Eynesil ilçesinden Giresun sınırları içerisine giriş yapılan yarışmanın; Eynesil ilçesinde belirlenen noktada Yokuş Primi, Tirebolu ilçesinde belirlenen noktada Karadeniz Güzellikleri Primi ve Espiye ilçesinde belirlenen noktadan geçerek birinci olan İsviçreli Tristan Marguet, ikinci olan Türk sporcu Batuhan Özgür ve üçüncü olan Tunuslu Ali Nauser’e Spring ödülleri Giresun Gemilerçekeği Mahallesinde ki Botanik Bahçe’de 28 Eylül Cuma günü saat 15.30’da düzenlenen törenle takdim edildi.
 
Başarılı olan sporculara ödüllerini, Vali Harun Sarıfakıoğulları, Giresun milletvekilleri Av.Sabri Öztürk ve Av.Kadir Aydın verdi. Ödül töreninde, Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından Vali Sarıfakıoğulları, Milletvekilleri Öztürk ve Aydın’a bisiklet sporuna katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Görele Belediyesi Yaz Futbol Turnuvası

DEVAMI

Görele Belediyesinden Yaz Turnuvası

Görele Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan ve Görelespor?un eski futbolcularından olan kalp krizi sonucu genç yaşta hayatını kaybeden Samiddin Şahin?in isminin ölümsüzleştirileceği ?Yaz Futbol Turnuvası?nın kuraları çekildi.

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 27
Bu Ay : 9073
Bu Yıl : 9073
Toplam : 9073
Kayıt/Güncelleme: : 1398 / 12.06.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır