Giresun Haber

Protokol İmzalandı Yerel Haberler

Protokol İmzalandı

İçişleri Bakanlığı’nın II.Dönem değerlendirmelerinde mali destek almaya hak kazanan “Hartama Kültür ve Sanat Derneği” ile proje protokolü  Vali  Harun Sarıfakıoğulları’nın katılımıyla imzalandı.
 
Valilik Makamında 21 Eylül Cuma günü 10.00 da gerçekleştirilen imza töreni öncesi, mali destek almaya hak kazanan projeyle ilgili Hartama Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Mehmet Ali Asal tarafından Vali Sarıfakıoğulları’na uygulanacak projenin 6 ay süreli olduğu bilgisi verildi.
 
Dernek Başkanı Asal, bütçesi 34 bin 170 Türk Lirası olan proje kapsamında, 15’i engelli olmak üzere toplam 30 gencimize “Ebru Sanatı Eğitimi” verileceğini, böylelikle ebru sanatının tanıtım ve üretimine katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi.
 
Proje ile ilgili bilgilendirmenin ardından Vali Sarıfakıoğulları, proje protokolünün hayırlı olması ve başarıyla uygulanması dileklerini ileterek protokolü imzaladı.
 
Protokol imza törenine; Vali Harun Sarıfakıoğulları, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nazan Aydoğan, Hartama Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Mehmet Ali Asal ve Yönetim Kurulu Üyesi Emre Alkan ve projede işbirliğinde bulunulan Giresun Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyesi Özcan Konal katıldı.
 
 

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İl Özel İdare Kuzalan Şelalesinde Çalışma Başlattı

DEVAMI

Emniyet Drone İle Havadan Trafiği Denetliyor

Giresun Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sorumluluk alanında Karadeniz Sahil Yolu ve Dereli yolu üzerinde;

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 400
Bu Ay : 17100
Bu Yıl : 63742
Toplam : 63742
Kayıt/Güncelleme: : 2238 / 28.08.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır