Başkan Erener'den Öğrencilere Eğitim Seti Eğitim

Başkan Erener'den Öğrencilere Eğitim Seti

Görele Belediye Başkanı  Tolga Erener, 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçedeki okulları  ziyaret ederek, 1,2 ve 3.cü sınıf öğrencilerimize içerisinde kalem, silgi ve defterden oluşan okul öncesi eğitim seti dağıttı.
Görele Belediye Başkanı  Tolga Erener’in eğitime verdiği destekleri devam ediyor. Yeni eğitim ve öğretiminin başlamasıyla öğrencilerin her daim yanında olmaya gayret gösteren Belediye Başkanı  Tolga Erener, 1,2 ve 3.cü sınıf öğrencilerine içerisinde kalem, silgi ve defter bulunan okul öncesi eğitim seti dağıttı.
Belediye Başkanı  Tolga Erener, öğrencilerle sohbet ederek, onlara çok okumaları tavsiyesinde bulundu.
Okula yeni başlayan öğrenciler hediyeler için Belediye Başkanı  Tolga Erener’e teşekkür ederken, Belediye Başkanı Tolga Erener’de öğrencilere her zaman yanlarında olacağının sözünü verdi.
Belediye olarak her zaman eğitimin yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirten  Başkan Tolga Erener, “Eğitimi çok önemsiyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi ve kaliteli eğitimi almaları için seferberiz. Eğitim anlamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle koordineli bir şekilde çalışarak okullarımızın fiziki yapısını iyileştiriyor, araç gereç ihtiyaçlarına peyzaj gibi çevre düzenlemelerine kadar ilçemizde tüm okullarımıza her yıl olduğu gibi bu yılda destek vermeye devam ediyoruz. Ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımız için ilçemizde eğitime desteklerimiz artarak devam edecek. 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ilçemize hayırlı olsun” dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 322
Bu Ay : 1624
Bu Yıl : 1624
Toplam : 1624
Kayıt/Güncelleme: : 594 / 24.05.2019

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır