Davet ve Hasta Ziyaretleri Yerel Haberler

Davet ve Hasta Ziyaretleri

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, vatandaşların özel gün, davet ve hasta ziyaretlerine giderek vatandaşlarla bir olmaya devam ediyor.
Keşap Belediye Başkanı Emür, ilk olarak Kasap, Abbasoğlu ve Çelik ailelerini ziyaret etti. Hoş geldin Bebek Projesi kapsamında ailelerin mutluluklarına otak oldu. Ailelere hazırlanan bebek ürünlerini taktim etti.  Sonrasında ise Yıldız ve Aydın Ailelerinin düğün evlerine gitti.  En son Ömer Çeteci’yi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Başkan Emür “Nüket & Metin Kasap – Hatice & Selim Abbasoğlu – Sinem & Orhan Çelik Çiftlerimizi evlerinde ziyaret ederek bebeklerine hediyelerimizi verdik. Ailelere yeni bireylerin katılması her zaman mutluluk ve heyecan kaynağıdır. Bebeklerimize aile saadeti içerisinde sağlıklı huzurlu bir ömür diliyor, ailelerine, vatanımıza, milletimize hayırlı evlatlar olmasını temenni ediyorum. Kızımız personelimiz Nazlı Yıldız ve ailesi Nermin &Hüseyin Yıldız’ı evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Bir sonraki ziyaretimizi Fatih Aydın ve ailesi Nazife & Fuat Aydın’ın oğlunun düğün cemiyeti için gerçekleştirdik. Yuva kuracak çiftlerimize Allah (c.c) bir ömür boyu mutluluk versin” dedi.
“HASTA ZİYARETLERİ BİZİ BİR YAPIYOR, BİRBİRİMİZE YAKLAŞTIRIYOR”
Başkan Emür “ Kardeşimiz Ömer Çeteci’yi evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Hemşerilerimizin sadece iyi günlerinde değil, zor sıkıntılı günlerinde de, yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Günlük çalışma temposu içinde bölge halkının acılarını ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretlerine devam ediyoruz. Bu vesile ile tüm hasta vatandaşlarımıza Allah (c.c) acil şifalar versin tekrarını yaşatmasın. Hasta ziyaretleri bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor.  İnsanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Giresun'da Kış Lastiği Denetimi

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada İlimizdeki şehirlerarası karayolunda seyreden tüm kamyon, çekici, tanker, dolmuş, minibüs, kamyonet türü araçlar ile Karayolu Taşıma Yönetmeliği uyarınca ?A? türü yetki belgesine kayıtlı otomobillerde (Ticari araçlarda) 01 Aralık 2018 ile 01 Nisan 2019 tarihleri arasında, şehir içi ile sahil ilçelerinde (Piraziz, Bulancak, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele ve Eynesil) şehir içi cadde ve sokaklarda ise 15 Aralık 2018 ile 15 Mart 2019 tarihleri arasında kış lastiği kullanılması zorunlu olduğu hatırlatıldı.

DEVAMI

KHGB 2018 yılı 2.Olağan Toplantısı

DEVAMI
Canlı Yayın

Foto Galeri

  • Giresunspor 2015 Foto Galeri
  • Giresunspor Maç Foto Galeri
  • Giresun 2015 Foto Galeri
  • Genel Foto Galerisi

Gold Firmalar

Videolar

  • Giresun Mayıs 2017 Video Çekim
  • Hüseyin BIÇAK Kümbet Şenliği
  • Şehr-i Giresun Tanıtım Videosu
  • Giresun 2014 Photo Albüm Video

Etkinlik Takvimi

Hava Durumu

Site İstatistik

Çevrimiçi Ziyaretçi : 26
Bugün : 396
Bu Ay : 3482
Bu Yıl : 3482
Toplam : 3482
Kayıt/Güncelleme: : 767 / 14.12.2018

Kanal28.tv © 2012 - Tüm Hakları Saklıdır. Kanal28.tv bir Ajans Moonlight Yapımıdır